Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Klaustrofobia???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam 13lat i czasem tez wydaje mi się że mam klaustrofobie...:(Ostatnio gdy byłam na wycieczce pojechaliśmy do parku wodnego, zawsze byłam bardzo chętna aby zjeżdzać z różnych rur i tym razem dałam się namówic. przed zjazdem rozmawiałam z ratowniczka i powiedziała ze nie jest wcale straasznie i smiało moge sprobowac. oczywiscie pojechalam. ale w pewnym momencie w rurze było ciemno i ciasno... nie mogalm oddychac mialam wrazenie ze zaraz zemdleje...od teraz boje sie takich zjezdzania w rurach... tak samo mam gdy jade z zatłoczonym autobusem lub gdy jestem w bardzo ciasnej lazience.. robi mi sie duszno i słabo. czy to klaustrofobia??? jak ja rozpoznac?

Dodano po 19 sekundach:

proszę o szybką odpowiedź... Smile

Dodano po 1 minutach:

gdy powiem w klasie kolegom lub nauczycielom ze mam klaustrofobie to nie dowierzaja mi jak mam ich przekonac ze naprawde sie boję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak jest w innych pomieszczeniach? tez masz takie lęki? w pokoju jak spisz? albo jak schodzisz do piwnicy? moze to był tylko lek przed tym zebys nie zachłysneła sie woda i nie daj boze nie utoneła ( chociaz nie wiem jak mozna na zjezdzalni utonac)...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia8855



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piwnic ogólnie się nie boję chyba że są bardzo głębokie...w innych pomieszczeniech nie jest tak źle. a moze jestem chora na nyktofobie? lęk przed ciemnością....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group