Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Klaustrofobia- pomocy!

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WP



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 7:44 pm    Temat postu: Klaustrofobia- pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem. Mam klaustrofobie i dusze sie jeżeli ktoś mnie ściska albo gdy nie moge czegoś zdjąć itp. Źle czuje sie też w windzie itp. pomieszczeniach. Prosze o pomoc państwa !! ?? Jest jakiś sposób żeby to wyleczyć ?? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba zgłosic sie do lekarza? sam sobie nie poradzisz... a od dawna to masz? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WP



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No już od kilku lat Sad Ok.. Pójde do lekarza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz isc do lekarza Exclamation i to w try miga ... na forum Ci napewno nie pomozemy. jedynie tylko mozemy podniesc Cie na duchu i dodac Ci sil i odwagi Smile zycze powodzenia
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez mam ten sam problem tylko u mnie wystapuje to w innych okolicznosciach i nie zawsze. Np. boje sie jazdy winda, jak jade sama to czasem zdarza mi sie ze gadam do siebie zeby sie uspokoic, pozatym boje sie kapac pod prysznicem,tzn. Wydaje mi sie ze nie jestem tam sama,dusze sie, wydaje mi sie ze ktos mnie dotyka itp.
Powiem Ci ze mnie bardzo pomaga (moze to glupie) takie gadanie do siebie, o byle czym, aby przestala myslec o tym co sie wokol mnie dzieje.
Wtedy jest mi znacznie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominika a byłas z tym u lekarza? czy uwazasz ze sama nad swoim lekiem jestes w stanie zapanowac?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, niebylam z tym u lekarza, ale czasami poruszam ten temat z moim chlopakiem. Nie raz sie zdarzalo ze musialbyc ze mna w lazience jak sie kapalam bo ze strachu az plakalam.
Poprostu u mnie raz to wraca a raz przechodzi.
Np. (tylko nie pomyslcie o mnie dziwnie bo tak jest naprawde) ale jak jestem zmeczona to czasami widze rzeczy ktorych nie ma. Np. czyjas twarz, albo zwrocone w moja strone oczy, albo reke Rolling Eyes Naprawde...
A sama nie wiem co z tym zrobic... Ale takie przywidzenia zdarzaja mi sie tylko jak jestem baaaaaardzo zmeczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boze drogi....az mnie ciary przeszły... Neutral Sad.Domi a moze cos w dziecinstwie Cie przykrego spotkało...i stad ten strach..? Rolling Eyes kurcze to samo z siebie sie nie bierze... i jeszcze widzisz twarze...matko kochana..to jak Ty zasypiasz? przy otwartych drzwiach i zapalonym świetle? moze jak sie kapiesz to nastaw muze na full Wink i taniec pod prysznicem pozwoli zapomniec o leku? Smile swoja droga to wspołczuje... moze warto isc do lekarza? co sadzisz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn. mysle ze miala na to wplyw nie zbyt ciekawa przygoda..
Jechalysmy z kolezanka na koniach zima, bylo juz dosc ciemno. Jechalysmy skrajem takiej remizy lesnej, wiecie takiego zbioru drzew na srodku pola.
I w pewnej chwili poczulam ze cos kolo mnie biegnie, w pierwszej chwili pomyslalam ze to pies, ale wyraznie slyszalam ze "to" biegnie na dwoch nogach.
Pozatym potem wykluzylysmy z kolezanka mozlwosc aby to byl czlowiek poniewaz czlowiek nie nadarzy biec za koniem jeszcze w sniegu siegajacym mu do polowy lydki i miedzy dzrzewami...
Jak to tak chwile kolomnie bieglo to pomyslalam ze to moze poglos biegu mojego konia, ale w pewnej chwili "to" zaczelo bardzo nie regularnie oddychac, moj kon sie wtedy przestrasznysz i odskoczyl od kranca tej remizy.
Spierniczalysmy z kumpela do stajni jak nigdy i do dzisiaj nie wiemy co to bylo Rolling Eyes
Naprawde... Boje sie teraz sama chodzic do lasu itp.
Pojehalysmy tak nastepnego dnia wieksza grupa sprawdzic czy zostaly moze jakies slady "tego czegos" ale snieg zasypal nawet i nasze slady w nocy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika hmm... kurcze tak poczytalam o tym co piszesz i troche przypomnialo mi to problemy mojej kolezanki z roku... namowilysmy ja na wizyte u lekarza i pozbyla sie tych lekow wiec mysle ze moze tez powinnas o tym pomyslec ?? to na pewno nie zaszkodzi a moze i nawet ten strach zniknie i bedzie ci sie latwiej zylo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group