Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kilka pytan

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:04 pm    Temat postu: kilka pytan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czemu zawsze po spuszczeniu sie boli mnie penis gdy staje ?? zawsz etak jest ,normlana rzecz ?? po kilku godiznach przestaje !
czy jesli kocham sie czesto to moja kobiet bedzie maila jakas duza pochwe czy cos takiegoo????

kocghalem sie z nia dzien po meisiaczce ,w kalendarzyku byl to dzin nieplodny okres ma dostac za 2 dni ,mowi ze od kiku dni bola ja piersi tak jak zawsz eprzed miesiaczka ,wiec narazie sie nei denerwuje ,bo sama mowi ze zawsze ja tak bola jak ma dostrac okres !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy co nazywasz tym "bólem" ;]


A co do kalendarzyka to naprawdę urzekająca historia.


Swoją drogą drobna edukacja seksualna by się Ci Kolesiu przydała... Kalendarzyk to możesz sobie na ścianę powiesić(chociaż nie twierdzę że jest to metoda w jakimś tam minimalnym % skuteczna), zwłaszcza że plemniki mogą przeżyć nawet 7-14 dni w drogach rodnych(różnie podają źródła).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group