Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kilka pytan

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 10:34 pm    Temat postu: Kilka pytan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.Gdy ocham sei z moja dziewczyna wejde w nia kilka razy i czuje ze zaraz dojede,wkurzajace ze kilka razy wejde i musze wycignac odczegac i znow ! jets jakis sposob zeby przedluzyc stosunek ?
2.czemu zawsze gdy dostane orgazmu to pozniej gdy moj penis staje to boli ,wydaje mi sie ze ten bol wydobywa sie z tej cwekiw s rodku
3.Czy zawsze musli klecec krwe jak sie pzrebije blona ,jak kochalem sie z nia pierwszy raz to nie bylo krwi ale moja dziewczyne bolalo i za 2 razem czulem ze juz nie jest tak ciasno poprostu bylo troche inaczej,ona mowi ze ze mna robila to pierwszy raz,ale zastanawiam sie czemu nie leciala krew !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ad 1 i 2)

Facet nie królik, daj sobie trochę wytchnienia, a z czasem i przyjdzie doświadczenie oraz dłuższe stosunki.

ad 3)

Nie nie zawsze musi lecieć krew oraz boleć.
Chodź dziewictow mozę być uznawane dwojako - jako właśnie ten akt przebicia błony albo jako pierwszy pełen stosunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group