Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kila?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gaga



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 10:51 am    Temat postu: Kila? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZesc mam problem. Ostatnio duzo czytałem o pewnej chorobie a chodzi mi o kiłę. W listopadzie zauwazyłem w podbrzuszu w owłosieniu pewną zaczerwienioną krostke jednak troche roznila sie od normalnych pryszczy poniewaz nie miala bialego czubka tak jak pryszcz.Teraz jest juz grudzien a krstka znikla jednak dalej jest czerwonawe miejsce a jeszcze troszke ale minimalnie ja czuje pod palcem.Nic sie z niej nie wydobywalo jak to pisali o wrzodach zawsze byla sucha i czaasem swedziala.Jeszcze teraz jak mocniej przycisne ja to troszke tak jakby bolala. Nie wiem co to moze byc..Czy to moze byc kila? Mialem kiedys tez takie lekkie dreszcze jak przed przeziebieniem ale na drugi dzien juz byl spokoj.Mozliwe ze to bylo przeziebienie albo lekka grypka bo u mnie w domu wszyscy w tym czasie byli jacys niezdrowi.Prosze o pomoc..... Bardzo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 1:42 am    Temat postu: Kila? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze to tylko wrastajacy w cialo wlosek lonowy? Wink Nie wiem jak szybko rozwija sie kila ale w ciagu paru miesiecy pewnie pojawiloby sie wiecej objawow niz tylkio jedna krostka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to na pewno nie jest kila Smile krosta w kile nie boli ... albo to jest to o czym mowila kolezanka przede mna albo to zwykly "pryszcz" przeciez sa rozne rodzaje Smile mi tez zcasem niespodziewanie gdzies "cos" wyskoczy Wink to normalne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group