Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kifoza piersiowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tracer4343



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 4:57 pm    Temat postu: kifoza piersiowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chciałbym sie dowiedzieć o kifozie piersiowej. Jak leczyć i czym to jest spowodowane. Mam 16 lat i także mam tą dolegliwość Sad Czy sugerujecie jakieć ćwiczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pływanie
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tracer z jakiegomiasta pochodzisz?? Ja właśnie też mam ten sam problem i też mam 16 lat Razz
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę za póżno na to, ponieważ takie rzeczy się leczy poprzez ćwiczenia, właśnie pływanie i głebokie oddechy w młodszym wieku, ale nie mówię, że nie możesz spróbować. pływanie przed wszystkim, trzymaj prostą postawę, prostuj łopatki.bardzo ważne żebyś się nie garbił, zawsze bądź wyprostowany. głębokie oddychanie- oddychanie jest najlepszą rehabilitacją. ale równocześnie musisz składać wizyty lekarzowi by kontrolować stan narządów wewnętrznych.

najprawdopodobniej jeśli się za to nie weźmiesz możesz mieć później problemy z układem krążenia i oddechowym.ale to nie zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beata1516



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 9:20 pm    Temat postu: Pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześc mam 15 lat i mam tez ten problem jakie wiczenia polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pójście do lekarza. Ale pływanie to na pewno Ci nie zaszkodzi Smile

My raczej nie możemy polecać innych ćwiczeń, nie jesteśmy lekarzami.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group