Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedyś długo, teraz krótko...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KidRock



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 12:54 pm    Temat postu: Kiedyś długo, teraz krótko... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem:
mam 23 lata; kochając się z dziewczyną mogłem kochać się długo jak chcieliśmy, a z dnia na dzień sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Wystarczą 4 spokojne ruchy i dostaje gwałtownych skurczy i kończę. Dodatkowo mam uczucie jakby pełnego pęcherza.
Byłem u lekarza rodzinnego który zapisał mi leki na zapalenie pęcherzyków nasiennych (nie pomogło). Byłem u urologa, z USG i niby wszystko gra.
Jedyny problem teraz to to że wydaje mi się że chce mi się sikać, ale nie od pęcherza tylko od penisa. jest też bardzo czuły i wystarczy parę ruchów (masturbacja) żebym skończył. I nie ma kropelkowania tylko od razu sperma. Plus wzdęte podbrzusze...

Pomóżcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group