Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy zaczyna lecieć siara??

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedzi bo juz sie balam ze to cos dziwnego Smile wkoncu pierwszy raz jestem w ciazy niewiem jeszcze dokladnie co i jak Smile a obrzekow zadnych nie mam piersi tez mnie nie bola Smile wiec macie racje to pewnie tak siara Smile jeszcze raz wielkie dzieki uspokoilam sie Smile panikara ze mnie i jesli tylko cos sie dzieje to odrazu sie martwie i juz mysle o najgorszych rzeczach Razz pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
manka265



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
a mi od czasu gdy zaczela wyplywac siara to strasznie mnie piersi swedza czy to normalne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. To też normalne. Ale możesz się skonsultować z ginekologiem. Może doradzi coś, co złagodzi to odczucie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macedonia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 6:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypływanie siary to normalna sprawa. Mnie tak swędziały piersi, że non stop je drapałam i masowałam. Po jakimś czasie to ustąpiło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group