Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy zaczyna lecieć siara??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaskas



Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 10:38 pm    Temat postu: Kiedy zaczyna lecieć siara?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w ósmym miesiącu ciąży za miesiąc będę rodzić a nie widze żeby leciała mi siara czy to jest normalne?
u moich koleżanek leciała już od 4 czy 5 miesiąca, a u mnie nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie też nie leciało - zaczeło dopiero podczas porodu kiedy mała sie przyssała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie ;d to zalezy od kobiety.... roznie to bywa...nie ma co sie martwic:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie zaczela leciec pod koniec ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annaa



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 8:14 pm    Temat postu: dzidzia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm a u mnie zaczela lecie w 22 tygodniu ciazy...i to czasami tak ze w nocy mialam mokre koszulke....nie zawsze ale sie zdazalo...do tej pory jeszcze ja mam..leci ale juz nie bardzo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:45 pm    Temat postu: wydzielina z piersi ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 25 tygodniu ciazy od kilku dni zauwazylam ze z piersi wyplywa mi w bardzo malutkich ilosciach zazwyczaj przy nacisnieciu sutka bezbarwna wdzielina co to moze byc ?? czy to normalne ?? dopiero za 2 tygodnie mam wizyte u lekarza boje sie ze to cos dziwnego ze tak byc nie powinno prosze o szybko odpowiedz dziekuje z gory pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przypadkiem to nie siara? chyba ze masz jakies obrzek i wyciek jest spowodowany zapaleniem...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak na mój gust to jest zdecydowanie siara i to jest zupełnie normalne Smile Nie ma się czym przejmować.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochana zgodze sie z nowicjuszka to jest 200% siara:) sama tak mialam:) nie martw sie to naturalne wytwarza sie mleko i antybiotyk w Nim dla dzidziusia:) pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niop ja tez sie zgadzam,ze to siara..ja jestem w 30 tygodniu i jak sie klade spac to slucha ,a jak wstaje to mam koszule mokra od tego:)

pozdrawiam i nie martw sie tak ma byc!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group