Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kiedy przestac

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxim129



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zgorzelec
PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 10:24 pm    Temat postu: kiedy przestac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!!
moze ktos wie ile trzeba odczekac po tabletkach ja biore ok 3 lat rigewidon
i chcemy z mezem dzidziusia ale lekarze roznie mowia o okresie prerwy po tabletkach jedni mowia nic inni ok 2m-c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maxim129



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zgorzelec
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt na ten temat nic nie powie ??
nikt nic nie wie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam kiedyś że podobno w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek jest więcej szans na dzidziusia, ale nie wiem czy to jest prawda, a jak tak to nie wiem po jakich tabletkach.
Najlepiej będzie jak odrazu zaczniecie się starać.
Życzę powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 2 letniej kuracji płodność całkowicie wraca po 6 miesiącach.
Czas jednak jest indywidualny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzilabym poczekac ok pol roku, wtedy organizm powinien dojsc do siebie po szalenstwach hormonalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group