Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kiedy okres??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majan



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:02 pm    Temat postu: kiedy okres?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam do was drogie Panie pytanie. Chodzi o to ze moje dziewczyna bierze tabletki juz jakis czas regularnie. Ale martwi mnie pewien problem kiedy powinna miec okres bo zazwyczaj miala go pod koniec miesiaca a teraz gdy je bierze to nie miala go jak zawsze lecz w 7 dniowej przerwie czy tak bedzie zawsze w czasie przerwy bedzie miala okres czy powinienem sie zaczac czyms martwic??
Tabletki te to novinette Smile czy jakos tak Smile Pozdrawiam i prosze o odp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy stosowaniu tabletek nie wystepuje okres w dniach takich jak wcześniej - na to przeznaczone jest te 7 dni - przerwa między jednym a drógim opakowaniem.

wszystko jest w pożądku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majan



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie o to mi chodziło bo nie wiem dokladnie czy to miało byc w tej 7 dniowej przerwie bo ten okres wygladal dosyc dziwnie i to moze dlatego Smile a ja sie martwiłem i nadal martwic bede dopoki znow sie to nie powtorzy Smile wtedy bede juz wiedzial wszytsko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majan napisał:
a ja sie martwiłem i nadal martwic bede dopoki znow sie to nie powtorzy Smile wtedy bede juz wiedzial wszytsko Smile


nie rozumiem powodu obaw.to ze okres wystepuje podczas tej 7dniowej przerwy jest rutyna i mozesz to znalezc w kazdym rzetelnym zrodle informacji,troche zaufania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group