Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy nakładać krem do twarzy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 9:57 pm    Temat postu: Kiedy nakładać krem do twarzy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam dwie wersje i nie wiem, której sie trzymać.
Krem (na dzień/na noc) nakładać zaraz po umyciu i osuszeniu twarzy (kiedy jest jeszcze "wilgotna"), czy odczekać kilka minut, aż będzie całkowicie sucha?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nakladam jak jest sucha ale czy tak ma byc... nie wiem. Nigdy sie nad tym nie zastanawialam....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze nakładałam zaraz po umyciu i wytarciu twarzy.
Ale niedawno w jakimś programie słyszałam, że trzeba odczekać ok 10 - 15 min aż skóra całkowicie wyschnie, bo wtedy krem się lepiej wchłonie....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia napisał:
A ja zawsze nakładałam zaraz po umyciu i wytarciu twarzy.

ja tak samo. nic mnie to nie obchodzi jak powinno Razz i tak zrobie po swojemu Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak używam kremów mocno regenerujących do twarzy. MAm teraz z dermokosmetyków Nanobase, odżwyke nawilżającą do skóry, która ładnie ją wygładza, to wiem, że najlepiej stosowac ją wieczorem, żeby ładnie krem przez noc zadziałał i skóra rano wyglądała gładko i świeżo. Dużo chyba zalezy od samego produktu, jak się go powinno stosować, lub w zal. od potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem zwolenniczka nawilzania silnego na noc, kiedy skora sobie odpoczywa i wchlania spokojnie, gdy ja spie Smile a rano jakis lekki kremik, albo czasem i bez, jedynie z filtrem, jak sie juz slonko zaczyna. w ogole takie kuracje to na noc mi sie bardziej chce przygotowywac, robie sobie ciepla kapiel relaksacyjna i wypoczywam, nawilzam Smile albo jakis kremik na stopki i skarpetki, zeby sie wchlonal ladnie, tez uzywam kosmetykow z tej serii co Ty, ale keranormu i jestem bardzo zadowolona. Rano sie budze i widze efekty Smile a wszystko podczas gdy smacznie sobie spalam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dokładnie. Skóra podczas snu się regeneruje i dlatego smarując się na noc moim Nanobase zauważam najlepsze efekty. Poza tym w ciągu dnia skóra jest obciążona zanieczyszczeniami z powietrza i innymi kosmetykami. Dlatego najlepsze są nocne kuracje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 6:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wlasciwie to ja prawie makijazu nie robie, mam taka delikatna skore, ze lepiej sie czuje jednak w stylu naturalnym, jakos tak bardziej to do mnie pasuje, jedynie co zawsze mam pod reka to kremy z filtrem i nawilzacze, wlasnie te apteczne do mnie najbardziej przemawiaja i wlasnie ta seria kremow co mowisz jest moja ulubiona, nie lapie zadnej alergii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Teleskop006



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To kiedy powinnaś nakładać krem na twarz,zależy od tego co jest napisane na ulotce w rubryce "sposób uzycia" Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group