Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kiedy mogę znów zacząć brać tabletki??!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sweet_girlmonia



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: daleko
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 2:58 pm    Temat postu: Kiedy mogę znów zacząć brać tabletki??!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brałam tabletki przez miesiąc tzn nawet nie dokończyłam opakowania (zostały dwie tabletki) teraz dostalam okres... Ale chce znowu zacząc brać tabletki.. tylko kiedy?? czy musze poczekać na następny okres i zacząć brać tak jak pierwsze opakowanie czyli w pierwszym dniu miesiączki??!!!
PROSZę O ODPOWIEDź ! :*


----edited by emilka----
proszę w tytule tematu nie stosować wyrażeń typu: pomocy, prosze o pomoc itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

generalnie w pierwszym dniu miesiączki. ale to co teraz masz, to jest krwawienie z odstawienia tamtego opakowania czy po prostu okres?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sweet_girlmonia



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: daleko
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem.. okres powinnam dostac cos kolo 26 a dostalam 20.. wygląda jak normalna miesiączka .. juz 4 dzień mam krwawienie.. wiec wydaje mi sie ze to okres... podczas brania tabletek mialam niewielkie krwawienia... czyli musze poczekac na następną miesiączke i zacząć brać tak jak wtedy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zrozumiałaś mnie Smile

chodzi o to, czy to jest pierwsze krwawienie po odstawieniu tabletek, czy odstawiłaś i miałaś już jakiś okres bez tabletek?

jeżeli to jest okres, to możesz rozpocząć już dzisiaj a jak krwawienia z odstawienia, to albo po tzw. siedmiodniowej przerwie (po prostu skróciłaś opakowanie) albo poczekaj na kolejną miesiączkę i w pierwszym dniu zacznij brać. tak chyba będzie najlepiej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sweet_girlmonia



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: daleko
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to jest pierwsze krwawienie po odstawieniu tabletek Wink

Też tak właśnie myślę.. chyba będzie najbezpieczniej jak poczekam do następnej miesiączki Smile
Dziękuje za odpowiedz!! :*:* Smile


----edited by emilka----
posty zostały połączone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group