Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kawa w ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 6:17 pm    Temat postu: kawa w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co z kawą w ciąży? można w końcy czy nie można pić? szukam w necie i każdy pisze co innego, jakie są wasze doswiadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wszędzie napisane jest coś innego i sama przez długi czas nie byłam przekonana co do tego, czy kawę można pić w trakcie ciąży. Ja jednak wolałam dla pewności zastąpić kawę innymi napojami. Są "kawy" które nie zawierają kofeiny, a do tego dostarczają organizmowi sporo witamin i minerałów, co ma dobry wpływ na dziecko. Na https://www.babyboom.pl/ciaza/dieta_w_ciazy.html znajdziesz wiele informacji na temat tego, co można jeść i pić, a czego raczej powinno się unikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra i bezpieczna dla mamy i dziecka jest mama coffee, sama ją odkryłam przypadkiem i brdzo mi posmakowała, przestudiowałam oczywiśce skład i wiem że dziecku nie zaszkodzi a możesz też wybierać w kilku smakach, dobrze że ktoś o kobietach w ciązy pomyślał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group