Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kaszaki.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 3:33 pm    Temat postu: Kaszaki. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanie kieruję do wszystkich ale zależy mi na odpowiedzi Yalissea'y (nie wiem, jak się odmienia Twojego nicka, więc wybacz jak jest źle bucheche). Zrobił mi się malutki kaszaczek na czole, kiedyś miałam jednego i udało mi się go samej za pomocą igły zlikwidować, ale z tym sobie nie mogę poradzić. Tylko, że ja to tak na czuja trochę robię. mam pytanie, jaka jest technika i zasada ich usuwania i czy da się ten 'zabieg' ułatwić np. czymś nacierając wcześniej. nie chce mi się z takim duperelem lecieć do kosmetyczki zwłaszcza, ze nigdy jeszcze nie byłam poza tym mam deficyt kasowy i czasowy Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatino



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 3:26 pm    Temat postu: Kaszaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi cos więcej powiedzieć o kaszakach szczególnie tych na twarzy,a może ktoś miał kaszaka?


----edited by emilka----
proszę nie pisać całych postów caps lockiem
temat przyłączyłam do pokrewnego w odpowiednim dziale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie są kaszaki, tylko prosaki
prosaki jak najbardziej możesz usunąć igłą, ale musisz dokładnie zdezynfekować miejsce gdzie on się znajduje, ręce i igłę
tak samo by Ci kosmetyczka zrobiła w salonie

cała filozofia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:34 pm    Temat postu: Białe krosty kropki zdjecie ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.s

Ostatnio zmieniony przez tylkoTO dnia Sro Paź 22, 2008 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kosmetyczka !
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do mnie ta kosmetyczka
bo i w tej spawie powiem tak
kosmetyczki odpowiadają
"niestety ale za blisko oka"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde, to nie wiem :(
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poszła do innego dermatologa Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

całe miasto juz zwiedziłem :/ i nic wygląda to ... ;/
a wczoraj robiłem igła no i dziś mam strupy ;/ i do tego czuje sie mi sie to rozniesie po całej twarzy
kttos mi kiedyś mówił ze to może od złej diety chodzi mi tu o tłuszcze zwierzęce ale jak chciałem przejść na dietę to stwierdziłem ze bym nic nie jadł ;/ a zresztą mam niedowagę wiec nie mogę chyba ;/
a no i kocham fast foody a tłuszczu to tam nie brakuje ;/
jeszcze nie wiem czy to ważne ale nadużywałem alkoholu przez kilka miesięcy ;/ może to dla tego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam tez kaszaki ale troche mniejsze i usuwam je u kosmetyczki. Nakluwa mi je igla. I potem robia sie strupki a po jakims czasie znikaja Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group