Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Karmienie piersia - problem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:59 am    Temat postu: Karmienie piersia - problem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dzidzia niebardzo chce ciagnac cyca albo chce ale przytym strasznie sie denerwuje dlaczego ??? pare razy musiala dostac butle z mlekiem modyfikowanym bo koncze szkole i 3 razy w tygodniu dostaje pare butel ...przewaznie po kompieli daje jej piers pociagnie a pozniej placze a pokarm mam i to duzo .... i ponownie wkladam jej wtedy piers i ciagnie za chwiloe znowu placz pomozcie doswiadczone mamy


----edit by emilka----
proszę w tytule tematu nie używać zwrotów "pomocy" itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... mozliwe ze nie potrafi dobrze zlapac sutka i pokarm chwile leci a potem juz nie, mozliwe ze przyzwyczaila sie juz do butli i poprostu ja woli albo mleko jej bardziej smakuje.
a z butli dobrze ciagnie, nie placze po chwili??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Pituszka...byc moze nieumiejetnie łapie za sutka...yyy bład..nie powinna za sutka lecz cała brodawke musi miec w buzce..sproboj ja przystawic do piersi, byc moze robisz odwrotnie- piers do dziecka...to bład..mam nadzieje ze niunia possa troszke mamy mleczka Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie nie sutek tylko cala brodawke razem z otoczka to wazne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oto chodzi ze przy takim mleko tez czasami poplakuje nie wiem moze zmeczona jest a przez noc piers ladnie ciagnie w dzien tez ale to zalez jaki ma chumorek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze faktycznie zalezy to od jej chumorku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group