Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kąpiel w piwie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja próbowałam i szczerze? nie ma jakiś powalających efektów Smile do tego czułam się jakby śmierdziało ode mnie piwem chociaż jak się pytałam znajomych to mówili że nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Płukałam kiedyś włosy piwem, to faktycznie ładniej wyglądały i błyszczały ale kąpać się nie kąpałam. Chociaż już dawno takich płukanek nie praktykowałam odkąd stosuję kreacje keratynowe [zakaz publikowania linków na forum] bo moje włosy po nich wyglądają naprawdę świetnie więc nie bawię się już w inne zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale w czym ma pomagac, z czym dokladnie masz problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group