Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kac [Ciiiii...]

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, ale w skład advocata wchodzi spirytus Wink

a niby czemu do tatara jak się dodaje żółtko, poleca się wódkę?

oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nieczęsto się zdarzają zakażone jajka ale jednak ryzyko jakieś tam jest.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myslisz,ze alkohol ma jakies dzialanie dezynfekujace typu wewnetrznie? Smile

Ja jakos watpie w to, tym bardziej,ze musza te napoje zrobic tak, by sie bialko pod wplywem alkoholu nie scielo sie... hmmm
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem Ci, że w pewnym stopniu alkohol chroni przed zatruciem salmonellą.
a poza tym w advocacie z tego co wiem, to białka się nie dodaje tylko żółtko i jak utarte składniki się bardzo wolno będzie łączyć ciągle mieszając to się nic nie zważy Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ladyfrost



Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeszów
PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy tzw. poranny klin na kaca bywa skuteczny? Moi znajomi chwalą sobie jako klina piwo "Reds"(nie jestem pewna pisowni), interesująca teoria.
Na mnie najlepiej działa branie przed zaśnięciem witaminy C a po przebudzeniu 'wiadro' wody Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zawsze miałam problemy z kacem, potrafie wypićjak na dziewczyne durzo. Jednak na drugi dzień byłazawsze kompletna katastrofa: wymioty dosłownie wszystkiego co zjadłam i wypiła, koszmarny ból głowy, cały dzień w łożku bo jak wstawałam to odrazu wymiotowałam. No ale od dłuższego czasu właśnie jak wstaje zjadam durze śniadanie i wypijam właśnie piwo niekoniecznie redsa. I jest poprostu idealnie czasami lekko boli głowa ale niemusze nawet pić bo niejestem sprawgniona
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bolton



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mysłowice
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na kaca? hm.
- vitaminy! (plusz multiwitamina)
- soki jakies...
- orzechy + czekolada np snickers...
- pomidory

(Głównie chodzi aby uzupełnic wyłukane przez alkohol minerały)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group