Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kac [Ciiiii...]

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 5:49 pm    Temat postu: Kac [Ciiiii...] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc, obudziłam się jakaś godzinke temu z kacochem gigantem i tak sobie pomyślałam, czy macie swoje sprawdzone metody na walkę z nim?
Czytałam, że sok pomidorowy pomaga, ale ja nie potrafię go wypić jak jestem na kacu, coś mnie od niego odrzuca.
A może te wszystkie izostary i inne? Pomagają coś? Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rosolek rulez Wink

jak nie ma to cos zjesc i spac Wink po pobudce zazwyczaj lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kup tabletki na kaca Razz heh. albo wypij zimna cole Smile słyszałam jeszcze o kefirku lub maślance Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje zwykla aspirynke, do tego wit C lub komplet wit. B.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kefirek działa zapobiegająco, go trzeba wypic w czasie imprezy
natomiast jest jeszcze coś takiego jak 2KC to są jakieś tabletki, które zapobiagają kacowi, ale nie wiem jak sie ich uzywa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja rowniez slyszalam o rosole na kaca Smile aczykolwiek moj tato zawsze wypija litry zwyklej mineralnej wody po jakiejs imprezce.. i mu to pomaga Shocked wiec kazdy ma chyba cos innego wyprobowanego Smile a no i sen pod kolderka jak najbardziej idzie z tym w parze
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jeśli chodzi o sen, to spada dzisiaj na mnie nagle i niekontrolowanie Very Happy znów się obudziłam. następnym razem zaopatrzę się w rosołek. jeszcze nawet w porządku jest jajecznica Smile
a co do 2kc, to jeszcze się nie przekonałam. muszę przeczytać najpierw skład i to dokładnie obadać Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o jedno piszcie to co wyprobowaliscie a nie o 2kc..

to nie dziala.. to jakbys chciala motyka zatrzymac pociag,...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej coś, co ma dużo potasu - pomidor! ewentualnie banan, cytrusy i ich przetwory, czyli te soki wszystkie czy przeciery Wink
Ja bardzo lubię herbatkę z cytrynką Very Happy
I do tego rosołku jak się poje - człowiek jak nowo narodzony.
Chociaż to chyba też od nasilenia kaca zależy, bo czasem kura się mści i wraca którędy weszła - wtedy kropli żołądkowych popić muszę Razz
I przed pójściem spać "na bombie" piję 0,5-1 litra wody i czasem dorzucę do tego 2 ibupromy.

Generalnie kaca tak czy siak trzeba ścierpieć.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już sobie wyobrażam jak na potężnym kacu ( jest mi nie dobrze ) zjadam pomidora czy banana Laughing Laughing Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group