Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jodek Potasu - czy jest szkodliwy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mała_:)



Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 9:19 pm    Temat postu: Jodek Potasu - czy jest szkodliwy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile

Mam nadzieję, że jest ktoś w stanie rozwiać moje wątpliwości .......
Otóż lekarz laryngolog przepisał mi Jodek Potasu 4% na rozrzedzenie gęstej wydzieliny, który mam pić dwa razy dziennie .......Jednak mam obawy co do picia tego preparatu, bo słyszałam, że picie tego preparatu nie jest wskazane, bo tak samo jak jodyna w formie pitnej jest trujący Shocked Nie wiem czy mam w to wierzyć, ale trochę się zmartwiłam Sad Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to będę baaardzo wdzięczna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale przecież Ci to lekarz przepisał Wink Więc nie zastanawiało Cię to, że nie przepisałby Ci on czegoś szkodliwego?
Tylko nie łącz jodku potasu z innymi lekami wykrztuśnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group