Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Język - temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kapcio
Gość









PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 9:17 pm    Temat postu: Język - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem z językiem, że w wielu miejscach są "płytkie dziury". Wygląda
na popękany i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić.

Może wiecie co to jest??
Powrót do góry
dorotk_a19
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz to od urodzenia czy niedawno Ci sie to zrobilo ? Bo jak masz to od urodzenia to nie masz sie czym martwic Smile moj chlopak ma popekany jezyk. Odziedziczyl go po tacie. Pzdr
Powrót do góry
A__nIa



Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:45 am    Temat postu: biały nalot na języku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem: już od jakiegos dłuższego czasu mam biały nalot na języku. Mam go juz od samego przebudzenia rano i oczywiście zabrawia się w miarę przyjmowania płynów. Czym może byc spowodowany taki nalot, czy jest sie czym przejmować?? Oprócz kwestii zdrowotnej, nieestetycznie to wygląda. Co mogę z tym zrobić??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thom
Gość









PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm nie powinnas sie tym przejmowac,uwazam ze to jest spowodowane rpzez wętrobe,jedz duzo owocow i lekkostrawna zywnosc.....
Powrót do góry
Załamany
Gość









PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, a wiec jesteśmy w podobnej sytuacji, również mam biały język oraz dodatkowo bardzo nieprzyjemny zapach z ust. Ostatnio byłem z tym u swojego lekarza i truję sie jakimiś lekami. Z tym trzeba walczyć, bo samo napewno nie odejdzie. POzdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mam Sad((((
co z tym poczac?
Powrót do góry
ZAłamany
Gość









PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile ja ogólnie mam tego dość. Ostatnio naczytalem się na ten nasz temat bardzo dużo. Powiem ci, że od tygodnia stosuje już diete. Wykresliłem z mojego jedzenia cukry, zero słłodyczy, zero chisów, piwa i innych alkoholi, bo to wszytstko jest na drożdzach. Dodatkowo kupiłem Citrosept i dolewam sobie do wody mineralnej, którą pije w ogromnych ilosciach , bo gdzieś przeczytałem, że to naprawde pomaga Smile I wiesz co Smile ZAuwazyłem poprawe, mój język powoli nabiera rózowego koloru, a nieświezy zapach też powoli zanika. Mam nadziej, że to wytępie , pozdrawiam.
Powrót do góry
xix
Gość









PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 12:32 am    Temat postu: jezyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to sie nazywa jezyk mosznowy ,popekany
Powrót do góry
batszeba
Gość









PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 10:08 pm    Temat postu: język popękany Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz najprawdopodobniej tzw język geograficzny - taka Twoja uroda i nie przejmuj się no chyba , że odczuwasz jakieś dolegliwości z tym związane pozdrawiam
Powrót do góry
ewkalina



Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 2:00 pm    Temat postu: krosty na języku. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co się ze mną dzieje. przez ostatnie kilka dni dokucza mi straszny ból języka. wystąpiły na nim krosty, i jest zaczerwieniony. bardzo utrudnia mi to np. jedzenie, mówienie. czym może być to spowodowane? ostatnio przyjmowałam antybiotyki. czy te krosty mogą być wywołane terapia? czy może jest to zwykle oparzenie zbyt gorącym jedzeniem? może znacie jakieś sposoby domowe żeby to zwalczyć? jakieś płukanki lub coś w tym stylu? bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group