Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jeszcze nie byłam u ginekologa.....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania66



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 9:21 am    Temat postu: jeszcze nie byłam u ginekologa..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialam się zapytać czy jesli pojde pierwszy raz do ginekologa bedzie musial mnie badać ?? jeśli moja wizyta sprowadzałaby się tylko do tego żeby przepisał mi tabletki antykoncepcyjne... ? chciałam się jescze dowiedzieć jakie są najlepsze tabletki antykoncepcyjne takie nie drogie a skuteczne Wink takie po których nie grubłoby się itp. Prosze napiszcie coś z góry dziękuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie,ale dla Twojego dobra nie zaszkodziloby badanie...Ile masz lat?? a z tabletkami to nie jest tak ze przepisze Ci np.takie ktore uslyszalas od kolezanek itp. Nie. On dostosowuje tabletki do Twego organizmu i niewiadomo czy te najlepsze byly by akurat odp.dla Ciebie. Wink takze radze sie wybrac na badanie-przynajmniej bedziesz miala z głowy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z wind Very Happy Uwazam ze skoro potrzebujesz tabletek to rozpoczelas wspolzycie a co za tym idzie mysle ze bez wzgledu na to czy zdecydujesz sie na tabletki czy nie powinnas sie przepadac.Moze nie nalezy to do najprzyjemniejszych rzeczy na swiecie ale nie jest to tez starszny horror.Badanie trwa bardzo szybko wiec mozesz byc spokojna.A co do tabletek to tak jak napisala wind to nie jest tak ze ktos Ci poleci i dla Ciebie beda tez dobre.Te ktore sa wspaniale dla Twojej kolezanki moga sie wcale u Ciebie nie sprawdzic mozesz sie zle czuc itp.Pozdrawiam i zapraszam do lekarza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania66



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpisanie na moj temat Wink drogie kobietki-"wind_of_hope, mama Julki " Smile mam 19 lat i jeszcze nie współzyłam Wink jednak planujemy to... a nie chciałabym mieć pózniej żadnych niespodzianek... Razz i dlatego wolałabym wybrać tabletki... a z tym badaniem to na pewno nie jest tak żle jeśli wiekszośc chodzi Wink ale wolałabym już się zbadać jak bedę po.... Razz To jak już zdecydje sie odwiedzić lekarza to mysle że nie bedzie kazal mi sie kłaść tylko przepisze... Question :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazac to nie bedzie napewno Laughing ale zaproponuje Very Happy powodzonka Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet jezeli bedziesz miala badanie to ono nie jest jakies straszne, ale nie dziwie sie ja tez osobiscie mialam obawy przed pierwsza wizyta. Zycze milej wityty! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group