Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jestem zbyt chudy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ktosik



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 10:26 am    Temat postu: Jestem zbyt chudy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem jest odwrotny do większości osób w tym dziale. Otóż mam 19 lat i jestem bardzo chudy. Mam tak od dziecka. Dodam, że z jedzeniem się nie ograniczam, i bardzo dużo uprawiam sportu. Zależałoby mi na tym aby moja klatka piersiowa wyglądały normalnie (widać mi żebra itp) W związku z tym mam pytanie czy istnieją jakieś medyczne sposoby rozwiazania tego problemu (jakieś hormony czy coś). Z góry dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem są, ale co dokładnie to powie Ci endokrynolog. Lekarz zajmujący sie hormonami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 7:40 am    Temat postu: Re: Jestem zbyt chudy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rob co drugi dzien 150-200 pompek. na efekty czekaj 3-4 miesiace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem dziewczyna ale z tego co wiem mleko pomaga przy cwiczeniach na przyrost miesni ..._ nie jestem pewna ;] ... poprzez uprawianie sportu spalasz to co zjadasz wiec trudno bedzie ci troszke przytyc .. ale jak wiadomo wizyty na silowni spowoduja ze zwiekszysz mase miesniowa a chyba o to chodzi ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

POlecam silownie i jakies odzywki... no idieta bogata w bialko i weglowodany. Zaloguj sie na forach kulturystycznych i tam Ci powinni pomoc. Przy dobrym ukladzie efekty beda po 2ch/3ch miesiacach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz byc po prostu cierpliwy i tyle ... _ nawet jesli po tych 2 miesiacach nieiwele sie zmieni to nie odnacza ze w takim tempie bedda dalsze zmiany ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka16
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewczyną, ale też bardzo chcę przytyć!! Słyszałam że chyba właśnie lda chłopaków (chociaz pewnie dla lasek też) jest dobre mleko. Ogólnie dieta złożona z białek i węglowodanów!! A oprórócz tego ćwicz dlaej żeby wyrzeźbić sobie ładne mięśnie... Wink Pozdro[/img]
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mleko nie pomaga:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrzej
Gość









PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 6:45 pm    Temat postu: żebra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co przejmować ! Sam jestem bardzo chudy, przy wzroście 190cm ważę 62kg i oczywiście widać mi wszystkie żebra, a w pasie mogę się objąć dłońmi. No i co z tego ? Czuję się świetnie, chodzę na plażę i basen, nie przeszkadzają mi drwiące spojrzenia przypakowanych kolesiów. A swojego wyglądu niech się wstydzą ci, którzy mają wielki bebech i zwały tłuszczu. Więcej odwagi kolego !
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 6:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tja a jeden z piłkarzy angielskich ma 202 bodaj cm i waży 73kg:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group