Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jestem w ciazy-orgazmu brak!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nacia



Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 9:12 pm    Temat postu: jestem w ciazy-orgazmu brak! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Jestem w 4 miesiacu ciazy mam wspanialego meza czuly romantyczny itp.W lozku idealny a ja mam problem bo nie moge "dojsc do konca" Sad( Nie wiem co mam robic bo juz nawet zaczynamy sie przez to klocic prosze pomocy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas ciąży to się zdarza i nie ma co się tym przejmować, a już na pewno nie powinien to być powód do kłótni.

Podczas orgazmu w organizmie wydziela się oksytocyna, odpowiedzialna za skurcze macicy, także podczas porodu.Możliwe, że poziom hormonów odpowiadających za utrzymanie ciąży jest na tyle wysoki, że uniemożliwia reakcję na oksytocynę.

Ja nie przejmowałabym się tym zbytnio. W końcu w tej chwili najważniejsze jest żeby maluszek był zdrowy i silny:D
A po porodzie wszystko wróci do normy:) głowa do góry:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to kłocic... Neutral wiadomo ze podczas ciazy spada libido..zwłaszcza w 1wszych miesiacach;/ Twoj maz powinien to zrozumiec Neutral kłocic sie? dla mnie to głupota. wazne ze jest miło. orgazm nie musi byc Razz chyba ze Ty bardzo tego chcesz.... nie stresuj sie. ponoc po porodzie ma sie taka ochote na sex ze szok Razz nie macie nic do stracenia.odrobicie pozniej Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group