Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jestem na diecie, a mam wzdety brzuch.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobuczek



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:04 pm    Temat postu: Jestem na diecie, a mam wzdety brzuch. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam zespol jelita drazliwego i teraz postanowilem zadbac o siebie.Oczywiscie wymieklem i zrezygnowalem z kolanoskopi.Postanowilem wiec zadbac o siebie.Wystartowalem z waga 105kg, a mam 180cm i 29lat, ogromny brzuch.Zrobilem badania-nie bede sie chwalil-tragedia.Cholesterol-245, trojglicerydy-397, a max-to 165.Dieta, ruch i zelix na odchudzanie.Po 7 dniach znikomego jedzenia, wylaczeniu z diety tego co zabronione i jeszcze wiecej-waga 102,5kg. Zastanawiam sie tylko dlaczego rowniez mam wzdety brzuch.Moze to powietrze w jelitach.Drugi tydz odchudzania ale brzuch nadal ogromny-nadety,nie wiem skad to sie wzielo.Wczsniej byl taki sam wielki, nadety. Choc wczesniej tez byl taki wielki, to liczylem, ze z dieta i spadkiem zacznie i on spadac, a tu zadnych zmian.Martwi mnie to bardzo, bo zmienilem styl zycia, robie 100brzuszkow dziennie, ruszam sie wiecej, zelixa mnie tak napedza, ze moge gory przenosic, a brzuch ogromny i wzdety.Poradzcie cos na to, bo zwariuje.Nawet odrobinke sie nie zmniejszyl-balon wielki.Co robic?Moze biegac zaczne, bo czuje ze zrzucenie go to chyba pol zycia mi zajmie, o ile w ogole.Trauma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing co zrobisz..
mierz sie w pasie i tyle
druga sprawa to dieta glodowkowa ktora jest najglupszym z mozliwych sposobow na walke z waga Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hello a jaki jest najlepszy :> ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing dopasowanie diety pisalem x razy
24x waga x 1,4 i o wyniku odac ok700kcal
wraz ze spadkiem wagi odejmowac kalorie.
co nam to daje? :
- brak uczucia zmeczenia /weglowodany dadza energie/
- organizm ma rozpedzony metabolizm
- unikamy szergu "kutkow ubocznych" jak anemie, problemy hormonalne, oslabienie miesni, kosci
- unikamy efektu jojo /oczywiscie po redukcji warto powoli dorzucac kalorii/

jeszcze by sie troche znalazlo ale nie chce i sie myslec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o dzizas, ale mało musiałabym żreć kalorii :/ chyba bym nie przeżyła ;] dobrze, ze nie musze
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez Razz heh jak dla mnie to samobojstwo Razz

Dodano po 16 sekundach:

ciekawe czy Hello stosuje sie do swoich zalecen Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:


ciekawe czy Hello stosuje sie do swoich zalecen Razz



przy diecie masowej tak
przy zrzutce wagi nie wiem jeszcze jak to ma dkladniej wygladac..
moze wejde powoli na niskoweglowa diete nie wiem jeszcze

[s swoja droga wy sugerujecie ze co ? ze lepiej glodowac ? bo sie pogubilem : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group