Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jest mi strasznie ciepło

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chewing



Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 10:54 am    Temat postu: Jest mi strasznie ciepło Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam 16 lat i ważę 70kg.
Mam taki problem, ponieważ całej mojej rodzinie (rodzice, rodzeństwo) jest chłodno. Moim rodzicom głównie. W domu jest 18*C i im jest zimno.
Na polu (u mnie się mówi pole - czyli podwórko itp) jest -2*C i ja mogę chodzić w samym podkoszulku i jest mi ciepło. Cały czas. Tylko w tym jeszcze jest negatywna strona. W wakacje jest ok. 30*C to ze mnie się leje pot, jest mi tak gorąco że czuje jak mi krew się gotuje.
Najgorsze jest to, że mama twierdzi że jak jej jest zimno to mi też. Jak mogę jej udowodnić że jest mi cieplej?
I mam takie pytanie.. Czy jestem "normalny" czy może coś mam nie tak z organizmem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnn123



Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hormony tarczycy były sprawdzane? TK/MRI głowy? Ciepłotą i jej odczuwaniem kontroluje obszar mózgu zwany podwzgórzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcelo



Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badanie TSH ponoć nie zawsze wykaże problemy z tarczycą...zgloś się do lekarza i niech Cię wyśle na odpowiednie badania.

PS. tez jestem z Krakowa i mówi się pole a nie dwór Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnn123



Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej: /na zewnątrz/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hybryda



Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może warto sprawdzić czy nie masz nadciśnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mazurka-mazurkiewicz



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też obstawiam problemy z tarczycą i hormonami. Mam podobnie - kiedy innym jest zimno i siedzą opatuleni jakimiś bluzami, ja mogę być w zwykłej bluzce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chewing pisał w 2013 roku, szkoda, że nie powiedział jak sprawa się skończyła. To by była wskazówka dla innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group