Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jelito cienkie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konikadam



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:36 pm    Temat postu: Jelito cienkie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem po wycięciu wyrostka robaczkowego. Przy którym okazało sie ze większym problemem związanym z bolącym brzuchem okazało sie jelito cienkie. Otóż lekarze podczas operacji na wyrosktu zauwazyli ze na odcinku ok 20cm jest stan zapalny. Wieksze zmiany widoczne byly na 10cm tuz przy zastawce.Mam pytanie od czego ten stan mógł powstac jakie ewentaulnie dalsze leczenie moze mnie czekac i czy moze to byc cos powaznego. Aha dodam jeszcze ze cierpie na szczeline odbytu. Czy obie choroby mogą byc od siebie jakos zalezne? Wynik badania dopiero za 1,5tyg a ja sie strasznie denerwuje co to moze byc. Prosze o rady
Z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz przyczyny moga byc błahe ale tylko wynik histopatologiczny wycinka jeslita da odpowiedz czy przyczyną jest jakis wirus, bakteria czy coś innego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group