Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jednostronny ból głowy i zawężone pole widzenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zulusia



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubraniec
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 7:36 pm    Temat postu: Jednostronny ból głowy i zawężone pole widzenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm mam taki problem .... od jakiegoś czasu często boli mnie głowa z prawej strony i nie widze wtedy dobrze na prawe oko.... gdyby tego nie było mało mam teraz oczy różnej wielkości ;/ moje prawe oko stało sie mniejsze od lewego i widac to gołym okiem ;/;/ jest to dośćdenerwujące ... często mdleje chodź nie wiem czy to też ma z tym coś wspólnego ... wiecie moze co mi jest ?? to ograniczenie w polu widzenia jest dosć denerwujące;/ byłąm u okulisty ale on wykrył tylko że oczy z +1.5 przestawiły mi sie na -2 ;/ bardzo sie boje ze to moze byccoś poważnego .... może wiecie co to ?? pomóżcie prosze....

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem.
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zulusia
Należy udać się do neurologa(skierowanie) i wykonać MR głowy
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zulusia



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubraniec
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na czym to badanie polega??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zulusia

Rezonans magnetyczny(MR) głowy jest badaniem, pozwalającym na dokładne zobrazowanie tkanki mózgowej.(nie boli)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zulusia



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubraniec
PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie wiecie co mi moze byc????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zulusia
Tego nikt bez badań nie oceni a przyczyn może być wiele a spekulować co to może być jest niepoważne,rozważenie takie zajęło by kilka kartek maszynopisu.Nie ma nawet wykonanych badań podstawowych.A takie gdybanie a może to jest to a może to jest bez sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zulusia



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubraniec
PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no może ktoś miał coś podobnego ... a chce wiedziec co to moze byc. wiem ze mi nikt na 100% nie powie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiem ze mi nikt na 100% nie powie...

to po kiego grzyba się sugerować i denerwować?
idź do lekarza pierwszego kontaktu. weź skierowanie do neurologa. idź do niego . wykonaj potrzebne zlecone badania i podaj wyniki. wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.
ja mogłabym Ci powróżyć z fusów do kawy ale niestety - piję tylko rozpuszczalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edka133



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 1:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno nie pytaj czy ktoś miał coś podobnego tylko biegusiem do lekarza. Bedziesz usatysfakcjonowana jeśli napiszę ze miałam cos podobnego i przez 5 lat leczyli mnie na migrene a okazało się że mam potężnego guza mózgu...Pomoze Ci to jakoś???Raczej nie, tylko pewnie przerazi i zaczniesz snuć czarny scenariusz. Idź do lekarza rodzinnego,weź skierowanie do neurologa a u tego upieraj się aby Ci dał skierowanie na rezonans. Ja nie twierdzę ze masz guza ,to moze być migrena ale lepiej dmuchać na zimne. Tylko konkretne badania-nic innego Ci nie pomoże. Nikt przez internet na podstawie Twojego opisu nie postawi trafnej diagnozy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zulusia



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubraniec
PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarze sie nie znają ;/;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group