Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jedno większe jądro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 9:10 pm    Temat postu: Jedno większe jądro Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć., Mam 17 lat i ostatnio zuważyłem, że lewe jądro jest większe od prawego. Czy to normalne, czy jednak powinienem udać sie do lekarza? Pomóżcie. Z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Primo - poczytaj forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jankes



Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 11:31 pm    Temat postu: Pytania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Chciałbym zadać kilka pytań gdyż moge je zadać tutaj anonimowo a z rodzicami nie chcę o tym rozmawiać a więc tak mam 16-naście lat i sprawa wygląda tak:
Mam stulejke to już wiem jak tego się pozbyć i w ogole ale jest coś co mnie niepokoi jedno jądro mam większe od drugie żebym nie przesadził o raz większe jak nic (lewe większe od prawego) już zaznaczam, że mocz oddaje poprawnie i nasienie (jeżeli tego wymaga) też, czasami także pojawia się na mojej skórze takie czerwone zabarwienie które swędzi(piecze) następną sprawą jest to czy normalne jest to, że na penisie rosną włosy?! i ostatnie na zakończeniu naskórka gdy jest naciągnięty mogę dostrzec takie białe malutkie kuleczki(chrostki? nie wiem jak to nazwać) co to może być?
Prosze o poważne odpowiedzi.

Przenoszę, niech ktoś z modów to podczepi do jakiego temu, który będzie pasować / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. jedno jądro większe od drugiego to normalne
2. czerwone, swędzące plamy mogą być od obtarć, alergiczne lub mogą być to lekkie zmiany grzybicze. staraj się dokładnie po myciu osuszać miejsca intymne. tam gdzie plamy sie pojawiają i swędzi, możesz posmarować takim kremem clotrimazolum który jest dostępny bez recepty
3. włosy na penisie to normalna sprawa, ich ilość to sprawa indywidualna
4. pewnie prosaki - nic groźnego, poczytaj tutaj
http://www.biomedical.pl/forum/biale-krostki-na-penisie-mosznie-prawdopodobnie-prosaki-vt2611.html
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edat



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 5:40 pm    Temat postu: medycyna jądrowa, czyli nuklearna. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jadra nie sa równe, ale różnica podawana jest zbyt duża. Chyba dobrze byłoby, zeby zobaczył to lekarz seksuolog lub androlog(taki ginekolog dla facetów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group