Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jedno pytanie ....

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek12



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 7:17 pm    Temat postu: jedno pytanie .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma 12 lat i dziewczyna mi powiedziała że czuje do mnie lekką miętke o co jej chodziło ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czuć do kogoś mięte oznacza że sie go bardzo lubi. Bardziej niż przyjaciela, jest sie nim zainteresowanym Wink

Mając 12 lat ma sie wiele koleżanek, czasem wydaje sie że to może właśnie "miłość" choć na prawdziwe uczucia trzeba troche poczekać aby dobrze je odczytywać i rozumieć Wink

Jeśli ty ją lubisz i lubicie spędzać czas to nie ma nic na przeszkodzie aby sie przyjaźnić Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:c06bcc1f9f="Paweł"]Czuć do kogoś mięte oznacza że sie go bardzo lubi. Bardziej niż przyjaciela, jest sie nim zainteresowanym Wink

Mając 12 lat ma sie wiele koleżanek, czasem wydaje sie że to może właśnie "miłość" choć na prawdziwe uczucia trzeba troche poczekać aby dobrze je odczytywać i rozumieć Wink

Jeśli ty ją lubisz i lubicie spędzać czas to nie ma nic na przeszkodzie aby sie przyjaźnić Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
mając 12 lat nie miałem koleżanek, żadna laska mnie nigdy nie chciała nawet pocałować, pierwszy raz pocałowałem sie z dziewczyną mając 20 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest powiedziane żę każdy. Każdy żyje w innym środowisku w innych warunkach.

Fascynacja drugą płucią włąśnie przypada na taki wiek Wink
Małe dzieci najpierw bawią sie razem, potem przychodzi okres gdzie chłopcy z chłopcami sie tylko bawią a dziewczyny dziewczynami. W tym okresie można usłyszeć od dzieci że "chłopacy są głupi i nie idzie sie z nimi bawić " że "dziewczyny są głupie i nie idzie sie z nimi bawić", puźniej właśnie w wieku 12, 13, 14 lat przychodzi okres gdzie znowu zaczynają sie interesować sobą na wzajem.
Ja pamiętam że w wieku właśnie 12 lat (czyli jakieś 6 klasy podstawówki) ta fascynacja przebiegała w moim środowisku dość bużliwie, "wilczek" zawsze miał zabierane rzeczy przez dziewczyny Wink przeż Ańkę i Martę. Z tym że Dawid był nie pocieszony jak siadały gdzieś indziej i zawsze dosiadał sie tam gdzie one były Razz Sebastian zawsze gadał z Ańką na przerwach w szkole a ja z Robertem zapoczątkowaliśmy grę w "pytania" gdzie zbierała sie grupa osób w kółku i po kolei każdy każdemu zadawał pytanie a każdy musiał odpowiedzieć Razz Pytania były przeróżne od tego co lubi ktoś do jedzenia do tego kto komu sie podoba i jaki rozmiar bielizny nosi Razz zwłaszcza nas interesowały staniki Razz

To normalny okres fascynacji który przechodzi każdy.

Formy bywają różne. Od "chodzenia ze sobą" do cichych "miłości" nigdy nie ujawnianych. Z tymi pocałunkami też różnie bywa. Wątpie aby 12 latkowie czerpali przyjemność z tego taką jak 20 latkowie Wink Lecz jak każdy chcą siebie poznać Wink
Jeśli robią to powoli i nie wymuszając nic na sobie to jest to zdrowe i normalne Wink

To nie jest tak że okres tej fascynacji=seks. Oj do tego długa droga jeszcze Wink przynajmniej kilku letnia Wink

A to kiedy całowałeś sie po raz pierwszy to żadna różnica Wink Ważne że całowałeś dziewczyne do której coś czułeś i ona też Wink ważne że nie robiłeś tego na siłę Wink tylko w tedy gdy poczuliście oboje że chcecie Wink A technika? hmmm ta dziewczyna chyba nie chciała jakieś maszyny do całowania, ale CIEBIE więc wątpie aby kto kolwiek zwracała na to uwagę czy całowałeś sie wcześniej czy nie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmiar staników u 12 latek? to one wogóle noszą staniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie napisałem zę zadawaliśmy rozsądne pytania Razz

Z tego co pamiętam to Ańka w 6 klasie podstawówki nosiła już Razz

To początki fascynacji 2 płucią, puźniej idzie sie tego śmiać Razz bo wyobrażenia czy pytania oraz myślenie w tedy jest na prawde zabawne z perspektywy doświadczeń i czasu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halo



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...płcią, nie płucią Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade napisał:
rozmiar staników u 12 latek? to one wogóle noszą staniki?


Ja nosilam Wink Wprawdzie tylko miseczke A ale za to z duma Razz
Dziewczyny czasem zaczynaja dojrzewac bardzo wczesnie. I wczesniej od chlopcow przezywaja pierwsze zauroczenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:16407c310a="KOBIETA"]
Ja nosilam Wink Wprawdzie tylko miseczke A ale za to z duma Razz
Dziewczyny czasem zaczynaja dojrzewac bardzo wczesnie. I wczesniej od chlopcow przezywaja pierwsze zauroczenia Wink
dla mnie to drażliwy temat bo moja dziewczyna miała z ponad 20 chłopaków od 15 do 18 roku życia i bardzo mnie to denerwuje.... Jak pomyśle że każden jeden macał ją po cyckach i oglądał a ona teraz uważa mając 18 lat że jej piersi nie są atrakcyjne i mi nie chce sie pokazywać w bluzce bez stanika ani zdejmować go podczas pieszczot a niby jestem już tym jedynym to mnie cholera bierze i czuje sie pokrzywdzony bo tamci to byli głupki którym zależało tylko na tym żeby sie zabawić a nie na Niej tak jak mi zależy.

Dlatego krzywo patrze jak dziewczyny zaczynają bardzo wcześnie, lub zbyt intensywnie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Facet z tobą to sie załamać czasem idzie Razz

To jesteś wkurzony na jej kompleksy czy na swoje? bo ja teraz nie wiem za bardzo Razz

Nie chodzi o "zaczynanie" i weś nie opowiadaj że nie było tak żę jak miałeś 12 czy 14 lat to nie było dziewczyn które Ci sie podobały i nie chciałęś przebywać w ich otoczeniu.
Jeśli zaprzeczysz to teraz najprawdopodobniej był byś prawomocnym wyrokiem sądu ubezwłasnowolniony bo nie umiał byś istnieć w świecie.

KAŻDY przechodzi okres fascynacji 2 płcią Wink nie da sie go ominąć!!!

A to że twoja dziewczyna miała kogoś przed tobą to nie koniec świata Wink a to co opisujesz najprawdopodobniej efekt niewłaściwych osób Wink
Życie to nie bajką trzeba sie sparzyć żeby wiedzieć jak co smakuje Wink

To co opisałęś to nie tragedia Wink wszyscy ludzie znajdują na swojej drodze nie właściwych ludzi. Z tego co opisałęś nic złego sie nie stało. A fakt że chcesz być z NIĄ a nie z jej ciałem wszystko naprostuje Wink Nie naciskaj na nią. Hormony same podziałają. Tylko daj jej czas i możliwość do tego aby strach, lęk i kompleksy osłabły na tyle aby hormony mogły działać.

Nie wierze że ona nie chce kontaktu fizycznego. Chce jak każdy normalny człowiek, tylko musi mieć do tego warunki i czas.

A co do Ciebie to zastanów sie nad sobą, czy wyżucanie jej albo tłumienie w sobie tego że tamci mogli być lepsi da pożytek czy krzywdę.

To nie twoja własność, ma prawo robić to co zechce. Jeśli chciała sie spotykać z kimś przed tobą to należy to zakcetpwać jako fakt i jako jej decyzję do której ma prawo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group