Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie są najlepsze prezerwatywy?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byl juz gdzies taki watek, wiec nie zakladajcie nowych tematow.
Durek Extra Save?
i zalezy do czego najlepsze. Do seksu analnego najlepsze sa najgrubsze. Do bezpiecznego seksu extra save. Do najprzyjemniejszego seksu sa najlepsze najciensze. Sprecyzujcie pytania ;- ) i nie robcie offtopow
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milciaq



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Irlandia
PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 10:00 am    Temat postu: TABOO :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, co sądzicie o prezerwatywach TABOO Smile.
Czy są dobre? Smile
Pytałam już na innym forum, ale dostałam jedynie głupie odpowiedzi nie mające sensu. A widzę, że tutaj jest porządnie więc chyba mogę zapytac Wink


Ja rozumiem wszystko ale wystarczy przeczytać regulamin który się zaakceptowało i poszukać odpowiedniego tematu. To jest raptem 5 minut...Ponad to jest opcja "szukaj"...

Temat przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rihanna



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 11:39 am    Temat postu: Prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Wink
zakladam ten temat, bo chcialam sie dowiedziec jakie macie zdanie na temat prezerwatyw. A konkretnie ktore najlepsze. Kochalam sie z moim chlopakiem w roznych rodzajach, roznych firm i do tej pory nie potrafimy sie zdecydowac ktore moglyby byc najlepsze pod wzgledem zapobiegania zajscia w ciaze...

To może zanim założysz to sie pofatyguj do odpowiedniego działu i sprawdź czy nie ma tam odpowiedniego tematu.

Przeczytaj REGULAMIN Forum!!!To nie jest śmietnik!

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma idealnych w 100%. jedni mowia ze durex sa super Smile mi osobiscie 2 x pekły wiec nie wiem czy takie super Razz
drudzy twierdza ze unimil a trzeci ze bennetony ...czwarci powiedza ze najlepiej bez Razz
hehe
takze skoro wyprobowaliscie juz tyle firm to macie jakies tam rozeznanie...co do wytrzymałosci prawda? wiec zostańcie przy tym 1dnym typie Smile
zdarza sie ze nawet najjjjjlepsza gumka moze miec mikrouszkodzenie ktorego gołym okiem nie zobaczysz. wystarczy wytrysk w srodku,nawet w prezerwatywie, do tego dni płodne i owulka i dzieki tej mikrodziurce powitacie na swiecie mała istote Smile nie ma co ufac samym gumkom, najlepiej sie dodatkowo zabezpieczyc w postaci globulek albo tabletek anty.. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rihanna



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh, no racja Wink
dzieki za odp Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group