Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie są najlepsze prezerwatywy?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wystarczy poczytać na ulotce... właśnie informuję Cię Pauli, że na ulotce Logestu jest napisane że trzeba się zabezpieczać dodatkowo w pierwszym tygodniu zażywania tabletek. Być może dlatego, że tu jest dość mała dawka hormonów.

Przy każdej pigułce jest inaczej... przy jednych trzeba się zabezpieczać pierwszy miesiąc, przy innych nie trzeba wcale.

Ponadto w trakcie stosowania pigułek antykoncepcyjnych należy się zabezpieczać się dodatkowo wtedy, kiedy bierze się antybiotyki ( i 7 dni po skończeniu brania antybiotyku) lub inne leki wpływające negatywnie na działanie antykoncepcji. Również należy się dodatkowo zabezpieczać wtedy, kiedy się zaczęło branie tabletek później niż od pierwszego dnia miesiączki(to przy każdych pigułkach).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea, chyba nie zauważyłaś, że Scarlett nic nie wspomniała o tym jakie tabletki bierze. Skoro już jakieś zażywa to powinna się zapoznać z ulotką i wszystko już wtedy będzie wiedziała. (na pewno to zrobiła) A mnie nie musisz informować o tym kiedy trzeba się zabezpieczać dodatkowo, bo nie prosiłam Cię o to.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie gadaj głupot, to nie będę musiała nic mówić. Po prostu mówię, że przy każdej tabletce jest inaczej. Na ulotce każdych tabletek jest napisane czy trzeba się zabezpieczać czy też nie.

W środku poprzedniego postu zaznaczyłam, że przy każdej pigułce jest inaczej, ponieważ nie wiedziałam, jak już wspomniałaś, jakie pigułki zażywa Scarlett.

A Logest podałam dla przykładu, by udowodnić Ci, że Twoja teoria pada na ryj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie było pytanie odnośnie tabletek, tylko o prezerwatywy.
Ja podałam przykład tabletek przy których nie trzeba się zabezpieczać.
Twój ostatni post świadczy o braku szacunku z Twojej strony do innych użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale od czegoś ta dyskusja się zaczęła, nieprawdaż? To o tabletkach wspomniała Scarlett, więc odpisałam jej.

A ja podałam przykład tabletek przy których przez pierwszy tydzień trzeba się zabezpieczać. Skoro Ty twierdziłaś, że nigdy nie trzeba, powiedziałam co ja wiem i że się z Tobą nie zgadzam.

A co do braku szacunku, to grubo się mylisz. Czy ja Cię gdzieś obraziłam? Jakich użytkowników? Kogo jeszcze według Ciebie uraziłam?

Nie sądzę, bym złamała regulamin forum. Po prostu nie chcę byś wprowadzała ludzi w błąd, jeśli czegoś nie wiesz. Ja jeśli czegoś nie wiem, przyznaję się. Polecam to zrobić w Twoim przypadku.Wink

Ale jeśli masz do mnie jakiekolwiek pretensje, lub chcesz mi coś powiedzieć, wyślij prywatną wiadomość.
Nie będziemy się kłóciły na forum, ponieważ odbiegamy od tematu. Nie będziemy zaśmiecały forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest mój ostatni post w tym temacie. Nigdzie nie użyłam słowa "NIGDY". Jak już wcześniej wspomniałam, pisałam o tabletkach przy których nie trzeba się zabezpieczać.
Nie przyznam się do tego że czegoś nie wiedziałam po napisałam to co było mi wiadome.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 8:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie nie użyłaś słowa "nigdy" - przepraszam.

Ale nie zaznaczyłaś tego, że mówisz tylko o jednym rodzaju tabletek- mianowicie o tych przy których nie trzeba się zabezpieczać. Scarlett powiedziała, że bierze tabletki, nie powiedziała jakiej firmy, a Ty że odrazu jest zabezpieczona od pierwszej tabletki.

Też nie będę się wypowiadała już więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 2:27 pm    Temat postu: Hej kociaki nie drapcie się ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej kociaki nie drapcie się!
Ja uważam, że tabletki są beeee. Po ich zażyciu zmienia się zapach kobiety. Wywołują one dodatkowe inne objawy, które nie są obojętne dla je organizmu.
Z prezerwatywą jest o tyle lepiej, że jest ona obojętna dla obu partnerów. Co do odczuć to się już wypowiadałem.
Można używać tych nawilżonych środkiem plemnikobójczym, wtedy mamy dodatkowe zabezpieczenie.
Ponadto śluz w czasie cyklu ma różne właściwości, (o zapachu wspomniałem) tak jak temperament i zapotrzebowanie na seks kobiety. Po zastosowaniu tabletek kobieta staje się niepłodna i jej zainteresowanie tymi sprawami maleje. Dłużej się rozkręca i odczucia są płytsze.
Można powiedzieć, że jest przymulona jak po spożyciu większej dawki alkoholu.
Uważam, że najlepsze są metody naturalne, jak kalendarzyk, pomiar temperatury. Metody te wymagają pewnego zdyscyplinowania i zastosowania w okresie płodnym dodatkowego zabezpieczenia w postaci gumki.
Gdy jednak ktoś liczy na przypadkowy seks, to zastosowanie samych tabletek anty, nie zabezpieczy przed innymi paskudztwami.
Odszedłem trochę od tematu, ale to wy to sprowokowaliście.
W ciąże nie zachodzi się tak łatwo, to wszystko można opanować, ale nie z przypadkowym partnerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ojejku... wyjechalam na weekend wracam a tu taka walka.
Biore tabletki Novynett dokladnie od 11 dni...
Zeby nie wzbudzac negatyynych emocji powiem, ze chyba zabezpieczylismy sie do granic mozliwosci
1. tabletki
2. globulki
3.prezerwatywa
a jesli chodzi o pierwsze ( zadane przeze mnie pytanie) to moj partner wybral durexy extra safe...
Pozdrawiam
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:38 pm    Temat postu: A, gdzie zapach seksu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A, gdzie zapach seksu?
Nie przesadzacie ludziska?
Mój kolega robił to kiedyś w woreczku foliowy, bo nie miał nic innego pod ręką, ale to nie znaczy, że nie można inaczej.
Naprawdę termometr, trochę obserwacji i można to robić z większą przyjemnością.
Już po samej konsystencji śluzu można poznać, w którym stadium znajduje się cykl kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group