Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie są najlepsze prezerwatywy?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciekawski
Gość









PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 8:23 pm    Temat postu: Jakich gumek uzywacie ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak wtemacie... Very Happy

wiadomo prezerwatywy sa ruzne; a to nawilzane, a to pudrowane, gładkie z wypustkami.... itd....

Jakich Wy drodzy forumowicze uzywacie i jakie polecacie Question
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Durex, extra safe.
Powrót do góry
kedzik



Dołączył: 05 Paź 2005
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Babice / Graz
PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dlamnie najlepsze kiedys byly Donaldy! a teraz to juz tylko bez cukru, np. Airwaves! Innych nie polecam, np. takich jak kolega "Gosc" polecil bo to tak do konca nie jest dobre zabezpieczenie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kk
Gość









PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tez zalezy od partnerki,co lubi, ale tez co toleruje jej cialo. Przede wszystkim chodzi tu o srodki nawilzajace , jak i skladniki samej prezerwatywy, ktore moga nie byc dobrze tolerowane i powodowac duzy dyskomfort. To tak jak z kosmetykami-jest ich bardzo duzo, ale nie kazdy jest dobry do twojej skory.
Powrót do góry
czarnoksiężnik



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawski a powiem ci czemu by nie. Facet faceta wkońcu zrozumie Wink
Słyszałes o unimilach?
Polecam max love Wink
ja mam natomiast inny problem Razz a mianowicie muszę często kupować o smaku czekoladowym, rozumiesz Very HappyVery Happy wymagania kobiety (hihihi)

Na szczeście nie zawsze. Kompromis jakie to piękne słowo <rotfl>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fruktola



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Księciu ty mi się w domu więcej nie pokazuj!!!!!!
Komromis ???? Chcesz komromisu ???? Teraz to mnie głowa boli Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ps. nie słuchajcie tego padalca (wypił dzisiaj cin cinka to mu procenty uderzają do łbka Razz )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netie
Gość









PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 2:02 pm    Temat postu: Proszę doradźcie mi, jakie mam kupić... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam parę pytań. Mianowicie mam zamiar odbyć swój pierwszy stosunek z dziewczyną i ona powiedziała, że jest już gotowa tylko, że z prezerwatywą i tutaj zaczyna się mały kłopot, gdyż nie wiem, jakie kupić prezerwatywy (które są najlepsze) i jaki rozmiar, a nigdy nie miałem potrzeby kupowania prezerwatyw. Czytałem wiele wypowiedzi na temat firm Unimil i Durex itp… i zdania były podzielone, więc może doradźcie jakieś dobre prezerwatywy, które zmniejszą ryzyko zajścia w ciąże do minimum i które będą dobre do pierwszego stosunku. Słyszałem również, że lepiej kupować prezerwatywy w aptekach niż w sklepach/marketach czy też kioskach, gdyż mogą być uszkodzone, czy to jest prawda ? Jaki rozmiar mam wybrać, bo z tego co się orientuje są trzy : europejski, azjatycki i amerykański i jakimi właściwościami mam się kierować ??

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak rozmiary są trzy. Myśle że spokojnie wystarczy europejski który jet szeroko dostępny Wink

Dobrym rozwiązaniem jest też kupić pare gumek wcześniej - moga być te najtancze w kisku i poprubowac je pozakładac Wink żeby zobaczyć jak sie w tym czujesz Wink

Co do tego jakie, to jak sam zauwazyłeś indywidualna sprawa, obie marki ktore podałeś to w miare sprawdzone i stabilne firmy które od lat specializują sie w wyrobie prezerwatyw.

Jeżeli zostanie ona założona poprawnie oraz nawilżenie będzie dostateczne to nie ma obawy że pęknie.

Skuteczność prezerwatyw (przy odpowiednim używaniu) to 70%. Nie ma metody 100%.

Tak apteki są najbezpieczniejsze bo w aptekach jeżeli są jakie kolwiek wątpliwości czy dana partia dostawy została uszkodzona podczas transortu zostaje ona zwracana. no i w aptekach nikt nie dziurawi prezerwatyw - jakie kolwiek otwarte raz medykamęty czy też asortyment nie może być sprzedany. Czyli krem do ronk np. też gdy zostanie otwarty - nie musi być użyty wystarczy żę otwarty nie zostanie sprzedany. Tak samo z prezerwatywami. Są sprzedawane w pudelku tak jak zostay przywizione nikt nie wyciąga i nie rozdziela ich (w paczce są 3 prezerwatywy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netie
Gość









PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za odpowiedź. Mój wybór padł na Unimil a dokładnie NewCaress Safeness. Też tak myślałem, żeby kupić jakieś tańsze prezerwatywy i poćwiczyć dokładne zakładanie… W takim razie prezerwatywy będę tylko i wyłącznie kupował w aptekach Smile
Powrót do góry
myszoskoczek
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdzie kupujecie te czekoladowe??:>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group