Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jakie naturalne środki polecacie na pęcherz?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krychaa

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 5:34 pm    Temat postu: jakie naturalne środki polecacie na pęcherz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czym można wspomagać pęcherz? słyszałam, że pietruszka jest zdrowa, bo moczopędna i pomaga oczyszczać drogi moczowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niasia

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żurawina to podstawa.
Powrót do góry
krychaa

PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co konkretnie żurawinowego polecasz?
Powrót do góry
Hitsu_91

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam rok temu powazna infekcje drog moczowych, na to bralam Furagin, potem przeszlo, ale nie calkiem tylko wracało co jakis czas.Kupiłam herbatę żurawinową i od tej pory spokój, czasami tylko lekko daje coś tam o sobie znać.Ale jak wypiję herbatę to przechodzi.Ewentualnie w aptece są tabletki żurawinowe, też pomagały.
Powrót do góry
krychaa

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam sobie Prouro i biorę od kilku dni, aptekarka polecała, bo podobno są skuteczne i zawierają najwięcej proantocyjanów z żurawiny ze wszystkich suplementów z żurawiną.
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam herbatki i to prouro jest dobre, bo zawiera jeszcze dodatek witaminy C Smile ograniczyłabym natomiast soki żurawinowe bo 90% jest słodzonych.

no i natka pietruszki też super!
krychaa

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja się skupię raczej na razie na tym prouro, a co do soków z żurawiną,to wiadomo - najlepiej je kupić w sklepie eko lub w aptece, żeby były bez cukru.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1