Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaki wpływ na ciążę ma farba olejna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 3:39 pm    Temat postu: Jaki wpływ na ciążę ma farba olejna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem obecnie w 25 tyg ciązy. Mąż wstawił nowe drzwi do pokoju i niestety pomalowal futryne farba olejną Crying or Very sad

Mam obawy czy opary z farby nie zaszkodzą mojemu maleństwu?

Wszystkie okna w domu sa pootwierane. Ja przebywam w pokoju z otwartym oknem i drzwiami balkonowymi, tak więc wymiana powietrza jest non stop. Nie powiem czuję trochę ta farbę i mam obawy. Czy słusznie? Uciekać do mamy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie powinno zaszkodzić, zwłaszcza, ze dbasz o przepływ powietrza, ale na pewno nie jest to świetne środowisko dla Ciebie, więc staraj się ograniczać przebywanie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group