Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jaki lekarz?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolie



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 11:06 pm    Temat postu: jaki lekarz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się pewnie domyślacie mam pytanie związane z tym do jakiego lekarza się mam udać. Od pewnego czasu jestem wiecznie zmęczona i chce mi się spać. Mam poważne problemy z koncentracją i pamięcią, często nie mogę się skupić nawet na słuchaniu drugiej osoby. Niedawno zaczęłam nową pracę. Wymaga to ode mnie nauczenia się w krótkim czasie wielu nowych rzeczy. Problem tkwi w tym że ja się po prostu nie mogę na niczym skupić. Ktoś mi coś tłumaczy a ja za chwilę zapominam. Wcześniej raczej tego nie miałam. A już na pewno nie miałam problemów z przyswajaniem wiedzy. Czasem mam wrażenie że jestem w jakimś półśnie.
Łatwo się irytuję, dużo rzeczy biorę "do siebie", mimo że w głębi wiem że nie powinnam. Czasem ciężko jest mi się opanować przed powiedzeniem komuś czegoś nieprzyjemnego. Mam wahania nastroju, zdarza się że łapię doła ale wydaje mi sie że nie jest to aż tak silne by nazywać to depresją.
Prawdopobobnie poradzicie mi wizzytę u psychiatry ale ja bym chciała wiedzieć czy mam iść z tym wszystkim najpierw do rodzinnego. Napiszcie proszę co o tym myślicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poszła do rodzinnego i poprosiła o zrobienie podstawowych badań. poza tym moze brakuje Ci po prostu jakiś witamin albo to przesilenie jesienne? ale podstawowe badania warto zrobić, może hormony też by się przydało..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Emilką.
może to być brak witamin lub przesilenie jesienne.
może wystarczy zmienić dietę, zażywać więcej ruchu, jeść owoce i warzywa lub kupić sobie witaminy (suplement diety).
może wizyta u psychiatry nie będzie konieczna.
na początek lepiej udać się do lekarza rodzinnego i powiedzieć mu o co chodzi. niech skieruje na badania i na ich podstawie powie co Ci może dolegaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group