Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jaki lek, preparat powodujacy zatwardzenie?!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matek2347



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 11:50 am    Temat postu: Jaki lek, preparat powodujacy zatwardzenie?!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam czy jest jakis lek albo preparat powodujacy zatwardzenie? chodzi o to by stolec był bardziej zbity
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi Ci o powstrzymanie rozwolnienia to węgiel, można go kupić w każdej aptece Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matek2347



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie chodzi mi o powstrzymanie rozwolnienia, a konkretnie o zatwardzenie stolca, które można sztucznie wywołać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego, jest to nie potrzebne a wręcz szkodliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matek2347



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze dziwne i piosil bym o zachowanie powagi, ale mam do udowodnienia ze mam hemoroidy które zawsze mi wychodza przy oddaniu zbitego twardego stolca, sprawa polega na tym ze lekarz tego nie widzi a ja musze miec to na "papierze" w historii choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkodliwe, ale ogranicz się z wodą i błonnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sussie
Gość









PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

duzo czekolady,malo wody,malo warzyw
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group