Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak zajść w ciążę? -> objawy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:13 pm    Temat postu: Jak zajść w ciążę? -> objawy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wstepie chciałam przywitać kanie i G które są pomysłodawcami oraz zaprosić reszte dziewczyn właśnie tutaj Smile Sądzę że wątek bardzo mocno się rozwinął i czas by przejść z pisania komentarzy na forum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weronikaaa



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!jestem tu nowa i mam pytanie...W czerwcu miałam miesiaczke od 24.06,w lipcu nie dostałam miesiaczki dopiero w sierpniu 9.08 nie miałam przez 47 dni czy moge byc w ciazy chodz miałam okres w spierpniu???od jakiegos bola mnie poiersi i brzuch na dole...prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przejście na forum to bardzo dobry pomysł (gratulacje dla Tvishi i Julci)
dołanczam sie jak najbardziej

Weronika a jak długo mialas okres po tych 47 dniach?
Okres może wystepować nawet do 4 m-c ciąży z tego co wyczytałam tylko najczęściej jest on krótszy i mniej obfity.
Radze zrobić test dla pewności
Pozdrawiam Syla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weronikaaa



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam 4 dni okres i faktycznie mnie obfity i jakos bez bóli bo zawsze przed mnie boli brzuch a teraz jak miałam to mi nic nie było...chyba jednak zrobie jutro rano test...ale bym sie strasznie ucieszyła jak by wyszły dwie kreski:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina_19x



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzymam kciuki wiec za te 2 kreseczki, ale jesli miałas okre to nie wiem czy ciaża nie znam sie ale zycze szczęścia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też dzisiaj myślałam że sie już może udało ale niestety, ale za to czeka nas intensywny etap przytulania ponownie Very Happy zrób test bedziesz miała jasność nawet jeśli wyjdzie negatywny na twoim miejcu powtórzyła bym go jeszcze raz za pare dni lub poszla do gin


i trzymam kciuki za te upragnione dwie kreseczki weroniko


---edit by Wind_Of_Hope---
Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta.
LUDZIE zanim napiszecie cos 2 razy - przeczytajcie regulamin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weronikaaa



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dziekuje...ja tez mam nadzieje ze sie uda Smile bo juz sie długo z moim mezem przytulamy dobrze ze to chodz przyjemne:)okaze sie jutro rano czy jest we mnie nowe zycie czy nie a nawet jesli by nie było to dalej bede probowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:52 pm    Temat postu: Dzis nastrój melancholi mowi jedna depresje prosze... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od okolo drugiej polowy marca zaczełam dawac sobie mozliwosc posiadania dziecka. Teraz na dniach powinnam mieć dni płodne , ale nie czuje żadnej różnicy w moim samopoczuci ... jestem pewna ze znowu nie wyjdzie.
Moja bratowa dzis była na pierwsze usg. Tak sie ciesze z jej szczescia ale zastanawiam sie czemu mi to tak latwo nie wychodzi. Ile czasu ja bede sie starac ... Podobno jesli kobiecie jest naprawde bardzo dobrze to moze wywolac sobie owulacje poza dniami wyznaczonymi przez organizm.
Miesiaczki mam reguralne wiec nie powinno byc problemow to w czym innym moze ten problem istniec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja niestety nie moge sie poszczycić regularnością w @, dość niedawno odstawiłam plastry antykoncepcyjne i jestem narazie w fazie prób nawet tak naprawde trudno mi jest określicz czy w danym cyklu wystąpiła owulacja, bo oznak owulacyjnych też brak
Narazie staramy sie regularnie przytulać i być dobrej myśli obym szybko mogła poczuć radość dwóch kreseczek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weronikaaa



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobi?am dzis test i wyszed? negatywny niestety...SadSad a juz mysla?am....ale dalej mnie bola piersi....Zrobi?am go dopiero ko?o 13 kole?anka powiedzia?a ?ebym zrobi?a jeszcze jeden ale z samego rana wiec te? tak zrobie bo je?eli mi wyjdzie negatywny poraz drugi musze isc do lekarza bo moge mie? zapalenie piersi,strasznie mnie dzis bola bardziej niz wczoraj...:(Tvisha ja tez tak od marca zacze?am sie stara? o dziecko ja te? nigdy nie moge wyczuc tych dni p?odnych po tym sluzie ale ja jakos nie wiem czemu mi sie nie udaje....Syla23 ja tez mam nie reguralne miesiaczki ale zawsze tak mia?am niby lekarz mowi? ?e same sie ureguluja...a jakie mia?as plastry??d?ugo je bra?as??pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group