Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak zadowolić jego..?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ona_177



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 6:58 pm    Temat postu: jak zadowolić jego..? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od niedawna jestem z moim chlopakiem ...zaczelismy uprawiac petting. a moj problem dotyczy tego ze On doprowadza mnie do orgazmu na wiele sposobow ...Smile ale ja jakos nie wiem co zrobic by zadowolic jego..zeby czerpal z tego tyle samo co ja ...Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz majpierw sprawdzic co lubi i jak go piescic. Jednym slowem musisz szukac az znajdziesz to co lubi najbardziej Wink
Moim zdaniem zdecydowana wiekszosc facetow lubi milosc francuska tak wiec mozesz sprobowac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 1:38 pm    Temat postu: kobiety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
On doprowadza mnie do orgazmu na wiele sposobow ... ale ja jakos nie wiem co zrobic by zadowolic jego..zeby czerpal z tego tyle samo co ja ...

Ach te kobiety ........
Kiedyś to było na odwrót. Rolling Eyes
Zostaw mu inicjatywę, niech on raczej wyjdzie z propozycją, bo może coś opacznie pomyśleć, że ...... mam pisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociaczek



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zobacz najpierw jak Ciebie facet pieści i jak się Tobą zajmuje możesz wiele odczytać z jego zachowaniatak jak on zajmuje się Tobą tak pewnie chce żebyś TY się nim zajmowała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group