Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak wytrzymać bez palenia!?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem te wszystkie plastry na rzucenie palenia, czy inne sprey-e nic nie dają i szkoda wyrzucać pieniądze w błoto. Wszystko stworzone po to, aby napędzić gospodarkę i jak najwięcej zarobić na naiwności ludzi. Jeżeli ktoś ma silną wolę i będzie chciał rzucić palenie, to to zrobi. W innym przypadku nic nie pomoże. Nic, ani nikt. Teraz nie odczujemy skutków tego nałogu, ale w przyszłości.. Zastanówmy się lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
podkretka



Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój tato z dnia na dzień rzucił palenie po 32latach. To było jego pierwsze podejście i się od razu udało. Niestety przytyło się mu ok. 20kg... Coś za coś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
antogrzyw



Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto skupić się na pozytywnych skutkach rzucenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia89



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi przy rzucaniu palenia pomógł bardzo wysiłek fizyczny a szczególnie bieganie. Po prostu po pewnym czasie już nie chciało mi się palić i nic nie przytyłam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martyna.j



Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest dobra myśl- stłumienie chęci palenia bieganiem lub innym wysiłkiem fizycznym. Organizm szybko powinien przestać domagać się nikotyny. Co do plastrów, tabletek i innych specyfików wspomagających rzucanie- zawierają nikotynę a ich celem jest zaspokojenie potrzeby nikotyny w organizmie palacza co ma ułatwić psychice rzucenie nałogu. Nie mówcie, że ktoś z Was wierzył, że po naklejeniu plasterka dzieje się cud i palacza nie ciągnie do palenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rudrafroo



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki na rzucenie palenia - https://nicorix.pl dzisiaj muj 52 dzień bez papierosa. Jestem pewny, ze tym razem dam rade, dodam, ze paliłem 20 lat.

Ostatnio zmieniony przez rudrafroo dnia Nie Kwi 28, 2019 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocher



Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzimy sobie ze stresem na różne sposoby. Według mnie powinniśmy najbardziej postawić na te zdrowe metody. Jednym z nich jest picie napoju Kava Kava , który teraz można kupić tutaj https://kavasklep.com/ . Czytałam, że napój ten jest jako naturalny lek na różnego rodzaju lęki, stres, bezsenność i niepokój ruchowy, powracające stany lękowe, nerwowość oraz napady paniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaczoraga



Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
87marta



Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przestac kupowac fajki i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group