Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak wytrzymać bez palenia!?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cysia



Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 4:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabexy - mi pomogły, w końcu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe.jork



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama nie palę, ale mojej mamie też pomogły. Chociaż ona je brała jak były jeszcze na receptę i kosztowały 50 a nie 100 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też przymierzam się do rzucania palenia! Póki co ograniczam. Limit dzienny - trzy papierosy dziennie, wydzielane przez żandarma (bo przecież sama to bym sobie wydzielała jak zawsze - nawet paczkę dziennie). Palę już... z osiem lat, zdarzały mi się okresy dwóch miesięcy, kilku tygodni bez papierosa... Zobaczymy, co będzie. Nie stosuję żadnych tabletek.
Motywacje: oszczędności i poprawa wydolności oddechowej - oj, chciałoby się pobiegać.
Życzę Wam powodzenia... no i sobie też Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DomiSS



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od dłuższego czasu próbuje rzucić palenie, z mniejszymi lub większymi przerwami wracam jednak do tego nałogu-główny powód to oczywiście stres. Dlatego postanowiłam się skonsultować z lekarzem psychiatrą. Czy ktoś z Was był może w Mp-Medical, bo właśnie tam myślałam się udać. Bardzo proszę o wasze opnie w tej sprwie , pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
an8ka



Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że konsultacja z psychiatra nie jest konieczna... trzeba po prostu wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć, ważna jest wewnętrzna motywacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
e-Rzecznik



Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nałogowi palacze wiedzą jak trudno wytrzymać bez "ukochanego" dymka, można go jednak zastąpić o wiele mniej szkodliwym greensmoke, e-papieros na początek zerwania z nałogiem to dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariagryka



Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam, że już pozbyłam się nałogu bo nie paliłam kilka miesięcy ale później znowu kupiłam paczkę na impreze, a następnego dnia kolejną i teraz znów nie palę ale mam straszną na to ochotę, a to jest właśnie chyba najgorsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
twopeople



Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 3:56 pm    Temat postu: Trzeba być silnym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłam, ze względu na zapalenie migdałków, po miesiącu zaciągnęłam się już nie smakują jak dawniej, ale to uczucie wolności, odetchnienia nadal mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matari



Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

motywacja plus coś na zajęcie rąk Smile mój facet rzucił, najgorsze było pierwsze pół roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariankako



Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś już jest nałogowcem, i nawet rzuci to później zawsze będzie możliwość, że jeden wypalony papieros wciągnie go na nowo w nałóg...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group