Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak wytrzymać bez palenia!?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No myślę że dobrym rozwiązaniem są e-papierosy które teoretycznie są zdrowsze do tych tradycyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarecki99



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo nie mają substancji smolistych, nikotyna organizm dostaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czerwonyBeret
Zbanowany


Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama musisz sobie to uzmysłowić, że palenie to nic dobrego. Uciekają pieniądze, marnuje się zdrowie. Lepiej rozpocząć zdrowy tryb życia i pieniądze potencjalnie wydane na fajki przeznaczyć np na karnet na siłkę lub basen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wrak



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że musisz zastąpić palenie jakąś inną czynnością. Znajdź jakieś hobby najlepiej sport będziesz mieć dodatkową motywację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BialaMysz



Dołączył: 09 Wrz 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zacząłem rzucać palenie w momencie kiedy naprawdę się "przepaliłem". Pierwszy krok to było ograniczanie. Przyznaję, że czasem zapalę sobie do piwka. Ale przynajmniej myśl o paleniu nie chodzi za mną cały dzień, jak to wcześniej było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naburowa



Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem już wszystkiego i ciągle nic. A te wszystkie leki pomagające rzucić to jedna wielka ściema ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patiii



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 12:39 am    Temat postu: motywacja męża rosnąca cena papierosów , Desmoxan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mąż palił bardzo długo: motywacja : rosnąca cena papierosów,,, a w sumie pomocne w 100% Desmoxan tabletki....

To działa

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaaasia



Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 9:15 pm    Temat postu: nie palę biegam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Celem jak dla mnie nigdy nie było po prostu niepalenie, ale zdrowie ogólnie. Do rzucania dorzuciłęm bieganie, ograniczenie kawy i generalnie nakręciłem się na bycie bardziej fit Wink Może to właśnie efekt synergii i lepsze samopoczucie każdego dnia pomogło i mój mózg wychwycił powiązania z brakiem papierosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiebek



Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znak osobiście kilka osób którym pomogło komputerowe rzucanie palenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chorobliwa
Spamer


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój facet również rzucił dzięki [reklama]. Oczywiście w takim zerwaniu z nałogiem trzeba również mieć odpowiednią motywację i wolę. Zauważyłam, że już po 4 dniu stosowania tych tabletek po prostu odrzucało go od papierosów.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group