Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak wytrzymać bez palenia!?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malowana



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 4:55 pm    Temat postu: jak wytrzymać bez palenia!? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Pewnie jak wielu z Was jestem nałogowy palaczem, który nałogowo próbuje rzucić palenie. Zastanawiam się nad skuteczną metodą. Wróciłam niedawno z WB. Znajomi doradzili mi, żebym uskuteczniła walkę z nałogiem np. zakładając się ze znajomymi, że jak nie zapalę przez dwa miesiące to wpłacą pieniądze na jakieś cele charytatywne. Fajna sprawa, bo jestem wolontariuszką w schronisku. Myślicie, że to dobry pomysł? Może ktoś ma z tym jakieś doświadczenie. Czy sytuacja, kiedy znajomi zapłacą lub kupią karmę dla schroniska, będzie na tyle skuteczna, żeby się nie wycofać.

Szukam opinii, bo zastanawiam się, czy wstyd i konieczność oddania kasy znajomym są na tyle skuteczne, żeby porzucić wieloletni nałóg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MistrzSeksu



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz znaleźć coś, co zmotywuje Cię do rzucenia. musi to być baaardzo silna motywacja, jeśli jest to zakład ze znajomymi- ok. może dołóż do tego, że jak jednak zapalisz, to sama będziesz musiała wpłacić na cel charytatywny, będzie to podwójna motywacja Smile

usuń stronę www z podpisu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Einstain



Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, bardzo dobrze Cię zmotywowali. Moją motywacją był niestety wielki brak kasy, bądź co bądź na papierosy idzie kilka stów miesięcznie. Spróbuj tabletek - 100-tabletek.html. Są rewelacyjne, bo rzuciłam na jednym opakowaniu palenie ja, mąż, moja mama i sąsiadka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lego



Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie musisz miec dobrą motywacje, no i pomyśl o pieniądzach któe zaoszczędzisz plus będziesz miał bielsze zęby itp. powodów do nie palenia jest dużo. Zacznij małymi kroczkami, może elektroniczny papieros Ci pomoże? W mojej pracy ostatnio zrobił się modny Smile powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleks_andra



Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 10:11 am    Temat postu: sposób na radzenie sobie z paleniem a raczej niepaleniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak próbował rzucić i ratował się wszelkimi produktami Niquitin. Ale zawsze mozna spróbować czegoś bez nikotyny. DrWitt ma w ofercie nowe gumy funkcjonalne i jedne z nich maja własnie pomagać palaczom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a_gusia_83



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 8:53 am    Temat postu: gadająca popielniczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobacz co znalazłam, muszę to komus kupić w prezencie:
error
gada i krzyczy jak palisz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uhbnji



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można spróbować przerzucić się na [color=red]usuwam. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. Gosia85[/color] ale nie zawsze to wystarcza starym, nałogowym palaczom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
viola5231



Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj to jest na pewno bardzo ciężkie. Można sobie pomóc zmieniając środowisko. Np wyjechać gdzieś w ]polskie góry i przestać myśleć o wszystkim innym. Człowiek mimowolnie nie ma chęci na odruchy, które w domu byłyby dla niego normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovitka



Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nie myśleć o paleniu. No i zająć czym ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Petro



Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia polecam elektroniczne papierosy. Pomagają w uzależnieniu psychicznym, a fizyczne jest do przeżycia moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group