Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak wypisac recepte na Metanabol?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:54 pm    Temat postu: Jak wypisac recepte na Metanabol? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiedziałem gdize zamieścić to pytanie, dieta skojarzyła mi się z tym najbardziej:) Mam dojścia do recept, kumpla mam jest lekarzem. Co wypisac na recepcie aby w aptece wydali 5 paczek Metanabolu (paczka po 20 tabletek, każda po 5mg, razem 100 talbetek) ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli mama kloegi jest lekarzem to powinna wiedziec jak wypisac recepty!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

omg, nie o to chodzi, źle mnie zroumiałaśVery Happy On bierze recepty bez wiedzy mamy, ona nigdy w życiu by nie wypisała recepty na krzywego. On bierze recepte i on wypisuje. Wie ktoś co napisać żeby Metanabol wydali???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uuu bez jej wiedzy...wkoncu wpadnie i bedzie kiszka... Neutral. ale w aptece zorientuja sie ze cos jest nie tak. przeciez trzeba wiedziec w jakiej dawce, jaka ilosc itp... az tak madry to on nie jest.
sadze ze nikt na forum nie napisze Ci gotowego wzoru.. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko wiadomo w jakiej dawce itd przecież napisałem już, 5 opakowań, każde po 20 tabletek, tabletka 5mg. Qurde, naprawde nikt nie wie jak to wypisać???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze i wie ale myslisz ze odwazy sie by napisac? i to jeszcze bez wiedzy lekarza...?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Managuador



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozna zrobic tak ze na kazdej recepcie wypisac jedna paczke i wykupic to w 5 roznych aptekach ale jest pewne ale....

Kazda recepta wydana przez lekarza musi byc wpisana do karty chorego... prawda jest taka ze za takie przekrety jego matka moze wyleciec z pracy i to w dodatku dzieki synowi... no coz wspolczuje jedynie glupoty zarowno twojej ze sie pytasz i twojego kolegi ze robi cos takiego a tym bardziej mi byloby wstyd pisac o czyms takim na forum ;/

moze lepeij isc do lekarza i zrobic to jak nalezy ??!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jak wypisac ale nie napiszę bo to niezgodne z prawem. jego matka przez takie coś bedzie miala kłopoty i ja sie w to nie mieszam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka napisał:
ja sie w to nie mieszam...


no własnie o tym mowie Smile nikt nie napisze gotowca Neutral. potem miec na sumieniu kogos? o nie Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZAstanawiam sie czy nie usunac tematu - bo juz chyba sam temat lekko zahacza o niezgodnosc z prawem/reguaminem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group