Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak w szybkim czasie zajść w ciąże.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duszyczka



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 7:13 pm    Temat postu: Jak w szybkim czasie zajść w ciąże. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie to zagadnienie,gdyz od lipca ubieglego roku nie moge zajsc w ciaze,a nie ma zadnych przeciwskazan.

---- edit by Paweł:
Prosze nie nadawać tytułów tematów wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze postaraj sie po stosuku trzymac nogi ponad głową - wtedy sperma w całości spłynie do pochwy.

możecie równiez stosowac pozycje z głęboką penetracją Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duszyczka



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slyszalam o tym,bo moja znajoma nie mogla przez 4 lata zajsc w ciaze i tak zrobila i po miesiacu okazalo sie ze jest w ciazy.Ja tez tak sprobowalam i teraz czekam na okres,bedzie albo nie.Dodam,ze mam bardzo nieregularne okresy od 32 do 49 dnia cyklu.Poprzednia miesiaczke mialam 8 wrzesnia,kochalam sie z moim partnerem prawie codzien do 23 wrzesnia,bo potem wyjechal za granice,wydaje mi sie ze jak mam tak dlugie cykle,to raczej nie zasialismy tak oczekiwanej od dlugiego czasu fasolki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duszyczka



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha,a z ta metoda,to lezalam prawie 20 minut w tej pozycji,ale pozniej i tak dosc sporo wylecialo mi spermy,juz nie wiem,moze malo chlonna jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pamietam ze dla mnie najlepszą oznaka ciazy byl fakt ze wlasnie sperma sie wylewala - a to znaczylo ze kanal jest zamknięty Smile

może i u ciebie tak jest Smile oby Smile

ale jesli nawet nie to próbuj dalej - w koncu sie uda Smile wieże w to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam niebardzo w to wierze,bo za kazdym razem jak sie kochamy to wiekszosc mi wylatuje,potem i tak dostaje okres.Kumpela mowila mi,ze ona tak nie ma,ze potem jej nic nie wylatuje,to ja juz nie wiem o co chodzi Sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja juz czasem nie mam sily.Niby wszystko robimy tak jak trzeba,a nic z tego nie wychodzi.To jest niesprawiedliwe,bo te matki,ktore pija,cpaja rodza zdrowe dzieci,czesto je pozniej wyrzucajac na smietnik,zabijajac lub oddajac,to zachodza w ciaze normalnie.Albo taka na przyklad 16-latka pojdzie z chlopakiem do lozka i zaraz jest w ciazy,a te kobiety,ktore naprawde chca i dalyby dziecku wszystko,to maja problemy z zajsciem w ciaze.To jakas paranoja!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak,moja nadzieja dzis sie skonczyla-dostalam okres :(Jest mi bardzo smuno i przykro,na dodatek strasznie boli mnie brzuch,ale bol fizyczny jest mniejszy od tego,ktory mam w srodku mej duszy i serca.Dlaczego nie wychodzi?dlaczego nie mozemy poczac tak bardzo upragnionego dziecka?Nie mam juz sil!
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie poddawaj sie - najwazniejsze to wierzyć w to ze sie uda - naczej sie nie da Smile

no i nie myśl uporczywie nad zaplodnieniem - to tylko powoduje stres co moze byc przyczyna niepowodzeń.

Jednocześnie moze watro przeprowadzic badania nad plodnościa - czasem to pomaga Smile


Cytat:
Ja juz czasem nie mam sily.Niby wszystko robimy tak


może dlatego ze tamte nawet o tym ne myśla - a starsze kobiety - kazdy stosunek przeżywają - myśla ,głowią sie i stresuja - bardzo.

Cytat:
ze potem jej nic nie wylatuje,to ja juz nie wiem o co chodzi


poprostu u znajomej cała sperma pozostaje w organiźmie - u ciebie najwyraźniej nie - dlatego warto dłużej posiedzieć z nogami wyżej i dodatkowo kożystać z pozycji z głęboką penetracją Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mozesz,to napisz jakie to sa pozycje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group