Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak ustala sie termin porodu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elwirka



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

k-a-s-i-e-n-k-a69 napisał:
Na moim przykladzie:lekarz z usg powiedzial,ze urodze 14lipca,a ginekolog obliczyl,ze 30 sierpnia,a urodzilam 29sierpnia.Wiec radze sie bardziej sugerowac data ginekologa niz radiologa.Powodzenia

Popieram. U mnie była podobna historia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lidzia



Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A który tydzień ciąży[/url] musi być, żeby można było ustalić czy to chłopiec czy dziewczynka? Już nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć mojego maleństwa. Chciałabym, żeby to była dziewczynka, bo wydaje mi się, że je łatwiej się wychowuje niż chłopców. Mój mąż chyba też nie może doczekać się aż pozna płeć dziecka – zaczął wymyślać imiona;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group