Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak to jest z tym staniem..

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 5:54 pm    Temat postu: jak to jest z tym staniem.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet nie wiem jak zaczac Neutral akurat na penisie to sie znam duzo mniej,musze to nadrobic...a pytanie dotyczy tego,czy jest mozliwosc aby po orgazmie czlonek jeszcze stal jakis czas?np stracil swoja twardosc ale ejst w gorze..?

aa i chodzi mi o taki orgazm z wytryskiem,a nie samo odczucie


----edit by emilka----
jeśli chcesz coś dodać lub zmienić użyj opcji "zmień". znajduje się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesto możliwe, to wszystko zależy od organizmu danego faceta, nie jest powiedziane że musi opaść. Jeśli nie opada od razu to znaczy że jesteś "ogierem" albo bardzo podniecony.
W każdym raze to i to jest dobrym znakiem Smile

Zapewne będzie to zależeć od twojej kondycji fizycznej, psychicznej, trybu dnia i nocy, wypoczynku, podniecenia, okoliczności, poczucia bezpieczeństwa, poczucia miłości, i jeszcze pary innych czynników Wink

Jeśli pytasz czy to normalne (bo tak rozumie twoj post, w którym nie zawarłeś konkretnego pytania czy też stwierdzenia), to odpowiadam:
Tak jest to najnormalniejsze Smile świadczy od dużym podnieceniu i dobrej kondycji psychofizycznej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mle sproostowanie- nie jestem chlopakiem:-p pytanie wynika z obserwacji partnera:-p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, nick jest dość tajemniczy stąd moja pomyłka Smile

W razie innych niejasności pytaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi o to, ze po raz po stosunku zauwazylam, ze moj partner czuje sie chyba skrepowany, ze ma wciaz erekcje,tzn chcial to ukryc.wiec zwrocilam na to uwage i pomyslalam ze moze zdazylo mu sie udawac orgazm(bo wiem ze mezczyznom tez to sie zdaza) i musialam sie dowiedziec. a nie spyta go wprost, bo jesli nei udawal tylko tak ma,to co on sobie p0omysli. ze albo wygada jakby gral,podczs szczytowania, czy cos. nie hce zeby potem sie powstrzymywal od jakis oznak albo sie nad tym zastanawial niepotrzebnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 1:35 am    Temat postu: nie oszukiwał Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chodzi o to, ze po raz po stosunku zauwazylam, ze moj partner czuje sie chyba skrepowany, ze ma wciaz erekcje,tzn chcial to ukryc.wiec zwrocilam na to uwage i pomyslalam ze moze zdazylo mu sie udawac orgazm

Wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Chłopak pewnie wstydził się swojego członka, a to że jeszcze stał wynika z jego wieku.
Mogę cię zapewnić, że nie jest to nic niezwykłego.
Niestety dalszy seks zaraz po wytrysku nie jest możliwy, a wszelka manipulacja powoduje nieprzyjemne odczucie, bólu.
Tak, że nawet delikatne muskanie nie jest przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 6:45 am    Temat postu: Re: nie oszukiwał Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@sb:
Widać był tak bardzo podniecony że nawet orgazm nie był wstanie rozładować do końca napiecia seksualnego. Tak jak napisał comet to jest zależne najczęściej od wieku, z wiekiem gdy będzie dorastał oraz nabierał doświadczenia seksualnego ta cudowna rzecz odejdzie Wink będzie mógł dłużej ale za to raz a potem przerwa zdecydowana przerwa na odpoczynek Wink

Nie ma sie czym martwić, po prostu podnieciłaś go tak że biedaczek nie był w stanie sie rozładować za jednym razem.

comet napisał:

Niestety dalszy seks zaraz po wytrysku nie jest możliwy, a wszelka manipulacja powoduje nieprzyjemne odczucie, bólu.
Tak, że nawet delikatne muskanie nie jest przyjemnością.

To tez zależy od tego co kto lubi oraz jakim jest "ogierem" Wink niektórzy potrafią przejść do dalszych zabaw z minimalną przerwą, a dotyk zalezy jaki i jak Wink
Trzeba by sprawdzić jak to jest z tym konkretnym "samcem", nic na siłe delikatnie, jeśli będzie sprawiało ból, odczekać, zrobić przerwe, poprzytulać sie, poleżeć, a gdy opadnie mniej znowu "do ataku".

Organizm faceta nie jest wstanie podniecić sie więcej niż jest wstanie możliwy, więc "aż do wyczerpania baterii" można używać faceta Wink

Sb, widać twój facet w sypialni ma diurace Razz nic tylko korzystać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety tym ostatnim razem nie bylo jak,bo mielismy sie juz zegnac,bo bylismy poumawiani .stad tez moje dziwne obawy, ze moze sie spieszyl i postanowil udac orgazm i hop do domu.
wlasciwie to ostatnio za bardzo szukam problemow,zamiast dostrzegac pozytywy
dzieki wielkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sb moj partner tez czesto tak ma Smile ma wytrysk i po wytrysku jeszcze jego penis "stoi" Wink mi sie to podoba bo anwet nie musi wychodzic ze mnie, odczekamy chwilke i dalej heja Wink ale to nie zawsze tak jest , bo jak jest zmeczony albo ma jakie zmartwienie to nie da rady tak hehe... ale to jak chlopaki mowia to zupelnie normalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gallanonim



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja tak nie mam Sad jak wywale to mam dosc Sad i dopiero po jakis 20 m in moze spowrotem powoli wstawac ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group