Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak to jest z tą 7-dniową przerwą?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trinity2002



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 7:57 pm    Temat postu: Jak to jest z tą 7-dniową przerwą? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że po zażyciu ostatniej tabletki z opakowania należy zrobić 7-dniową przerwę... W niedzielę zapomniałam zażyć tabletkę. Od tego momentu minął czas dłuższy niż 12 h. Do końca opakowania pozostały mi tylko 2 tabletki, więc z ulotki wyczytałam, że mogę już teraz zrobić przerwę m(licząć od niedzieli). czy w tym okresie występi ryzyko zajścia w ciążę? Proszę odpiszcie, bo 7 dni to wcale nie tak mało... Smile i nie chciałabym przez ten cały czas odmawiąć sobie zbliżenia z moim mężem... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest ok, poprostu szybciej dostaniesz okres..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group