Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak to chloersto rzucić ??

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tosia
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 10:06 pm    Temat postu: Jak to chloersto rzucić ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie mozna kupić te papierosty bez nikotyny ??Smile
bo wiesz mam problem SadSadSad LUBIE TO ;(SadSad I TO JEST STRASZNE Smile(Sad

CZEKAM NA ODPOWIEDZ
Powrót do góry
Grygor



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej nikotyne bez papierosów? Bo to przez nikotyne strasznie lubisz to:P no chyba ze lubisz zaszpanować czyms co jest tak powszechne jak noszenie majtek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grygor napisał:
a nie lepiej nikotyne bez papierosów? Bo to przez nikotyne strasznie lubisz to:P no chyba ze lubisz zaszpanować czyms co jest tak powszechne jak noszenie majtek Very Happy


bardzo podoba mi się ten komentarz Very Happy
przepraszam że moja "odpowiedz" nie jest na temat Very Happy
ale musiałam to napisać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężki nałog.
Kup sobie plasterki. I zaplanuj sobie dzień tak żeby, nie mieć czasu na papierosa. I jak pomyślisz o paleniu to umyj okna jeszcze raz, albo odkurz dywan.
Ogranicz spotkania z osobami palącymi. Wielu palaczy, widząc jak osoba na głodzie dzielnie walczy z nałogiem, ze złości że sami są słabi i nie mogą zerwać z nałogiem, specjalnie denerwują, rzucają głupie komentarze.
Najlepiej znajdź koło anonimowych palaczy którzy też walczą i mogą wspomóc ciebie w trudnych chwilach.

Kiedyś mój przyjaciel zapytał się: "kiedy człowiek staje sie uzależniony?"
Pare lat później na głodzie odpowiedziałem sobie na to pytanie.
Wtedy kiedy zaczynasz myśleć, że w każdym momencie możesz zerwać z nałogiem.

Narkomanem jest się do końca życia. Zmienia się tylko używki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

themon81 zgadzam się z Tobą..
ale też i bardzo trudno uświadomić sobie, że to już "uzależnienie"..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group