Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak sie zaczyna??

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka powinnas udac sie do lekarza ! Smile teraz juz tylko czekaj na skurcze Wink powodzenia Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w poniedzialek mam wizyte to wszystko opowiem mam nadzieje ze do tego czasu nic sie nie wydarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom to juz niedługo Smile napewno dasz rade. tak szybko sie nie rodzi. bedzie dobrze. napisz jak juz bedziesz mamuska Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego wszystkiego dzisiaj nawet sie spakowalam w koncu, zostaly mi tylko jeszcze rzeczy ktore mam dopiero zamowione i w poniedzialek powinny byc. ale zaczynam sie denerwowac ehh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak rodzilam pierwsze dziecko to dostalam skurcze o godz 2 w nocy na spaniu przygotowalam sie do szpitala tzn prysznic golenie ale wiem ze w szpitalu tez gola i robia lewatywe.O 5:30 pojechalismy do szpitala.wody mi nie odeszly a naciecie bylo konieczne syn urodzil sie dopiero o 13:05 to bylo 7 dni po terminie.Jak rodzilam corke :zblizal sie dzien terminu i dziecko juz wcale sie nie ruszalo i chyba to mnie najbardziej zmartwilo wiec razem z mezem pojechalismy do kliniki okazalo sie ze cisnienie mam jak do porodu,wiec juz zostalam.polozna powiedziala ze rano powinnam urodzic ,cala noc nialam lekkie skurcze takie jak przy okresie,rano jak wstalam skurszy juz nie czulam przeszly dziwne nie?ale cos mi dali na wywolanie skurczy i po 5min byly bardzo silne,wody tym razem mi odeszly ale niunia nie byla owinieta pepowina i natychmiast zabrali mnie na sale operacyjna.wiecej nie pamietam bo spalam haha wszystko dobieglo konca o 9:30 ZYCZE SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group